Noclegi w Toruniu w atrakcyjnej cenie

W dzisiejszych czasach bardzo dużo podróżujemy. Odwiedzamy różne miejsca w celach turystycznych, rozgrywkowych, a także biznesowych. Możemy sobie pozwolić na odkrywanie nowych miejsc, krajów, dzięki otwartym granicom, bezpieczeństwu i bardzo dobrze rozwiniętej gałęzi turystycznej. Obecnie nie ma praktycznie miejsca, do którego nie możemy pojechać lub polecieć. Coraz częściej decydujemy się na podróże i wycieczki poza granice naszego kraju. Jednak nie zapominajmy, że w Polsce jest również wiele ciekawych miejsc do odkrycia, a które mogą pochwalić się ogromną liczbą atrakcji. Do tego grona z całą pewnością należy Toruń. Jak już zaplanujemy sobie weekend lub dłuższy pobyt, w tym miejscu, warto pomyśleć o niedrogim hotelu, w którym będziemy mogli odpocząć po podróży lub całodniowym zwiedzaniu. Szukasz noclegu w Toruniu w korzystnej cenie? Zarezerwuj pokój w Hotelu nad Rzeczką!

Toruń to miasto pełne atrakcji

Miasto Toruń, które położone jest w województwie kujawsko-pomorskim może pochwalić się wieloma atrakcjami, zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. W ciągu dnia, a także wieczorem pięknie na tle rzeki Wisły prezentują się średniowieczne Mury Obronne. Do tego niezwykła starówka, w centrum której stoi Pomnik Mikołaja Kopernika. Znajduje się się w ścisłym centrum Starego Miasta. Mikołaj Kopernik czuwa nad swoim miastem, a jednocześnie wita przybyłych turystów.

Skoro mowa o Koperniku, to obowiązkowym punktem zwiedzania podczas pobytu w Toruniu, powinno być Planetarium. Dla zwiedzających przygotowano w specjalnej sali pokazy astronomiczne. Do tego można zobaczyć Bazę MARS#17, czyli interaktywną przestrzeń zaaranżowaną w formie bazy kosmicznej oraz Salę Geodium, stworzoną według oryginalnego pomysłu.

Każdy wie, że Toruń słynie z pierników, które znane są w całej Europie. Przebywając w tym mieście, nie sposób nie odwiedzić Żywego Muzeum Piernika. To pierwsza tego rodzaju interaktywna placówka w Europie, która powstała w 2006 roku. W muzeum można nie tylko poczuć się, jak w dawnej XVI-wiecznej piernikarni, ale także własnoręcznie wykonać piernik. To miejsce zachwyci dzieci, a także i dorosłe osoby.

Zwiedzając Toruń warto również zajrzeć do Domu Legend Toruńskich. To wyjątkowe miejsce, w którym można przenieść się do pradawnych toruńskich opowieści. Wieczorem natomiast można udać się na Plac Broniewicza i obejrzeć niesamowite Cosmopolis Fountain. To świetlny pokaz ze wspaniałą muzyką. W pobliżu są ławeczki, na których można zasiąść i napawać się tym wyjątkowym spektaklem fontann. Tak naprawdę to tylko kilka propozycji do aktywnego i ciekawego spędzenia wolnego czasu w Toruniu. Miasto kryje w sobie wiele interesujących miejsc i historii.

Tanie noclegi w Toruniu

Po wyczerpującym dniu pełnym atrakcji, dobrze poszukać miejsca, w którym będzie można przenocować. Podczas szukania miejsca do noclegu w danym mieście kierujemy się kilkoma zasadami. Po pierwsze zależy nam na tym, aby hotel mieścił się blisko centrum, aby móc bez przeszkód skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej i rozgrywkowej danego miasta. Po drugie, aby znajdował się blisko głównych punktów przesiadkowych, m.in. dworca PKP czy PKS. Po trzecie chcemy znaleźć miejsce, w którym obowiązują niskie ceny noclegów, ale jednocześnie będzie to miejsce, w którym będzie czysto, komfortowo i bezpiecznie.

Może się wydawać, że znalezienie takiego miejsca jest praktycznie niemożliwe. Nic bardziej mylnego. Wystarczy dobrze się rozejrzeć wokół siebie. W Toruniu można znaleźć wiele tanich noclegów. Jednym z miejsc, które oferuje wszystko, co zostało wcześniej wspomniane jest Hotel nad Rzeczką.

To bardzo miły i przytulny hotel. Położony w zacisznej części miasta, dzięki czemu goście mają zagwarantowany spokój, ciszę, tak potrzebną do odpoczynku i relaksu po intensywnym dniu zwiedzania lub załatwiania biznesowych zobowiązań.

Hotel nad Rzeczką

Hotel Nad Rzeczką mieści się dokładnie przy ulicy Nad Rzeczką 10/14. Świetnie sprawdzi się na kilkudniowy pobyt w mieście Kopernika, a także na dłużysz pobyt z przyjaciółmi lub rodziną.

Ponadto można w nim zorganizować rodzinną uroczystość, wesele, chrzciny, urodziny, spotkanie biznesowe, konferencję biznesową lub naukową, wszelkiego rodzaju szkolenia, bankiety, wigilie firmowe i wiele innych imprez oraz spotkań.

Dodano: 2019-07-03 11:30:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz