Nie siedź w domu - wyjedź na sylwestra nad jezioro

Sylwester w klubie? To już było. Zabawa na rynku? Fajnie, ale ile tak można. Impreza w domu? Za dużo z tym zachodu. “Będę grał w grę”? Już bez przesady. Ci, których dopadła sylwestrowa rutyna i nie bawią się już tak dobrze jak kiedyś, nie mają co zwlekać ze zmianami w kwestiach sylwestrowej zabawy. Zamiast w domu na sylwestrze z jakąś telewizją, lepiej zorganizować sobie parodniowy wyjazd - jeziora, a zwłaszcza Mazury, to bardzo dobry kierunek na noworoczne wojaże.

Sylwester nad jeziorem z pewnością dostarczy nowych, zupełnie innych wrażeń niż impreza w dobrze znanych, rodzinnych okolicach. Nie chodzi tutaj tylko o odmienne krajobrazy, choć takie mazurskie pejzaże potrafią wywrzeć ogromne wrażenie na obserwatorach. Różne ośrodki miewają naprawdę oryginalne pomysły: sylwester pod żaglami, bale kostiumowe w stylu “Krzyżacy na zamku” (wiele tych budowli na Mazurach zaadaptowano na hotele),ekstremalne wycieczki w terenie, śladami drugowojennych fortyfikacji… Trzeba w tym miejscu dodać, że wykupując pakiet sylwestrowy w jednym z obiektów turystycznych, możesz zapewnić sobie parę świetnych atrakcji - takich, przy których blednie nawet najhuczniejsza impreza.

Co wchodzi w skład takiej sylwestrowej oferty? Tutaj wiele zależy od kategorii ośrodka, jego zaplecza, panujących w nim standardu oraz rzecz jasna kosztów pobytu na Nowy Rok. Przeglądając ogłoszenia można natrafić m.in. bogaty program kulturalny (np. zamiast jednego DJ-a - dzień po dniu seria kameralnych koncertów uznanych artystów),voucher na rozmaite zabiegi w SPA (idealne aby się zregenerować i nieco podładować akumulatory organizmu),wycieczkowe rejsy, krótsze bądź dłuższe wyprawy po okolicy z przewodnikiem, specjalne animacje (nie tylko dla dzieci),gry terenowe…

Jest wiele sposobów na to, aby nad jeziorem - najwięcej wiąże się z Mazurami, lecz nie tylko tam czekają interesujące rzeczy - spędzić absolutnie fantastycznego sylwestra. Wystarczy trochę poszperać, żeby znaleźć świetną propozycję.

Dodano: 2017-06-02 11:43:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz