Najlepszych 5 atrakcji dla dzieci na czas pobytu w Rewalu

Najlepszych 5 atrakcji dla dzieci na czas pobytu w Rewalu

Rodzinny wyjazd z dziećmi nad morze to ogromna przyjemność, ale jednocześnie także wyzwanie i odpowiedzialność. O ile dorosłym do relaksu wystarczą morska bryza, trochę miejsca na plaży oraz słoneczna pogoda, tak dzieciaki potrzebują znacznie więcej wrażeń. Idealnym remedium na znużenie będą kolejne atrakcje turystyczne - zarówno w samym Rewalu, jak też niedalekich miejscowościach.

Czysta zabawa, szczypta walorów edukacyjnych, aktywny wypoczynek i rozwój sprawności fizycznej - tego typu doznania można łatwo swoim pociechom zapewnić. A także wiele, wiele więcej - wszystko zależy od tego, jak długą wycieczkę są w stanie zaakceptować dzieci (i ich rodzice). Rewal i sąsiednie kurorty mają całkiem rozbudowaną ofertę atrakcji turystycznych, które powinny przypaść do gustu całym rodzinom. A przecież są jeszcze inne miejscowości, w odległości mniejszej niż godzina jazdy samochodem. Na następnych stronach 5 sprawdzonych, wybranych przez zespół noclegi.net.pl propozycji na wolny czas z dziećmi nad morzem w Rewalu:

Dodano: 2018-03-29 11:32:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
29.03.2018 11:59

Jak już się przyjechało z dzieciakami nad morze do Rewala, do grzech nie zajrzeć do sąsiedniego Niechorza. Latarnia morska - prawdziwa, a nie jakieś miniaturki - muzeum figur woskowych, systematycznie rozwijane Muzeum Rybołówstwa... Doszły mnie też słuchy, że ma powstać coś w rodzaju Muzeum Wikingów. Na taką osadę jak w Wolinie bym nie liczył, ale to zawsze rozbudowanie oferty turystycznej. I jeszcze a propos atrakcji kolejowych: Nadmorska Kolej Wąskotorowa > zabawkowe ciuchcie.

Dodaj komentarz