Najlepsze 5 atrakcji dla dzieci z Darłowa i najbliższych okolic

Najlepsze 5 atrakcji dla dzieci z Darłowa i najbliższych okolic

Kiedy wyjeżdża się z dziećmi do Darłowa, trzeba pociechom przygotować ciekawe atrakcje, które skutecznie i przyjemnie wypełnią cały czas spędzony nad morzem. Pewnie, budowanie zamków z piasku czy kąpiel w morzu dają mnóstwo frajdy, ale przecież nie sposób robić dzień w dzień ciągle tego samego przez bite dwa tygodnie!

O ile dorośli mogliby leżeć i wygrzewać się na plaży w Darłowie (a raczej jego letniskowej dzielnicy Darłówku) nawet i przez miesiąc, tak dzieci potrzebują coraz to nowych bodźców oraz doznań. W przeciwnym wypadku pojawia się znużenie, a stamtąd już krótka droga do lawinowo narastającego niezadowolenia. Albo i głośnego płaczu czy co gorsza - bezustannych zabaw smartfonem. Nie po to wyjeżdża się całą rodziną nad morze, żeby siedzieć przed ekranem! Przygotowaliśmy 5 propozycji atrakcji i miejsc, do których warto wybrać się razem z dzieciakami zwiedzając Darłowo oraz pobliskie miejscowości.

Dodano: 2018-04-09 08:51:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
9.04.2018 09:23

Na listę najlepszych atrakcji dla dzieci w Darłowie wciągnąłbym jeszcze całkiem niedawno zbudowany Park Historyczny. Po co męczyć się na zwiedzaniu zamku, gdzie wszystkie wystawy nudzą się dzieciakom po jakichś 5 minutach, skoro można pójść do "średniowiecznej osady" i wszystkiego dotknąć albo zrobić samodzielnie? Przynajmniej tak fajnie wygląda to na papierze, bo jeszcze nie miałem okazji odwiedzić tego miejsca osobiście.

Anonim
25.04.2019 08:44

Darłowo ma wiele atrakcji, to co opisane w artykule to tylko część tego co można zobaczyć. Osobiście jestem fanką aquaparku Jan, ale reszta atrakcji spokojnie dorównuje temu parkowi wodnemu.

Dodaj komentarz