Na wczasach w Juracie całą rodziną - 5 najciekawszych atrakcji dla dzieci

Na wczasach w Juracie całą rodziną - 5 najciekawszych atrakcji dla dzieci

Pod względem turystycznym Jurata najczęściej kojarzy się z malowniczymi plażami Półwyspu Helskiego, dużym zagęszczeniem luksusowych obiektów noclegowych oraz prezydencką rezydencją. A czego po tym kurorcie mogą oczekiwać rodziny z dziećmi? Przede wszystkim komfortowych warunków pobytu oraz dogodnie położonej bazy wypadowej na wycieczki po wybrzeżu.

W samej Juracie raczej nie ma się co spodziewać szczególnie bogatego zestawu atrakcji dla dzieci. To mała miejscowość, o charakterze typowo letniskowym - poza sezonem turystycznym niemal całkowicie opustoszała, a w środku lata praktycznie na każdym kroku spotyka się rozmaite kule wodne, automaty z grami zręcznościowymi, eurobungee, trampoliny i tego typu rzeczy. Ot, standardowy zestaw nad polskim morzem. Na kolejnych stronach prezentujemy atrakcje dla dzieci z zupełnie innej półki, na które odwiedzając Juratę całą rodziną warto zwrócić szczególną uwagę.

Dodano: 2018-04-16 12:35:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
16.04.2018 13:05

I tak ani słowem nie zająknąć o sportach wodnych? Przecież warunki do windsurfingu, żeglarstwa czy kitesurfingu są w Juracie rewelacyjne. Zwłaszcza na wodach Zatoki Puckiej - w sam raz dla początkujących. A przynajmniej z takimi opiniami znawców się spotykałem. Dla dzieci to powinna być spora atrakcja: pokierować własną łodzią albo popływać na desce.

Dodaj komentarz