Meble do ogrodu z technorattanu – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Szare poranki i długie zimowe wieczory niesprzyjające wychodzeniu na dłużej niż to niezbędne sprawiają, że z tęsknotą powracamy myślami do soczyście zielonej wiosny. Nie martw się – ciepło przyjdzie szybciej niż się tego spodziewasz. Już dziś możesz zacząć się rozglądać za meblami do swojego ogrodu. A tych na rynku jest bardzo wiele. Tylko od Ciebie i Twoich potrzeb tak naprawdę zależy, na które z nich się zdecydujesz. Sprawdź, jakie zalety płyną z użytkowania mebli z technorattanu.

Po pierwsze: świetny i stylowy wygląd

Meble ogrodowe technorattan wyglądają na stylowe i eleganckie. Świetnie sprawdzają się nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale także ustawione na tarasie hotelowym czy w ogródku restauracyjnym. Warto zdecydować się na solidnie uszyte poduchy, które nie odkształcają się nawet wtedy, gdy siedziało na nich wiele osób. Szeroki wybór mebli wykonanych z technorattanu znajdziesz w sklepie internetowym homegarden.com.pl w kategorii meble ogrodowe technorattanowe.

Po drugie: modułowość mebli technorattanowych

Modułowość pozwala na dokupienie kolejnych elementów w dowolnym czasie – gdy powiększy się rodzina, taras lub po prostu zajdzie taka potrzeba. Nie musisz od razu ponosić wielkich wydatków, jeśli chwilowo zwyczajnie nie masz na nie wolnych środków. Możesz zrobić to później. Okrągłe lub kwadratowe stoły, duże komplety wypoczynkowe lub pojedyncze fotele – z nich możesz skomponować dokładnie taki zestaw, jaki tylko chcesz. Zazwyczaj metalowy stelaż mebla (malowany proszkowo) jest łączony niewidocznymi dla gości zaczepami, które gwarantują ich stabilność w czasie siadania i wstawania. W ten sposób łatwo możesz powiększyć przestrzeń użytkową dla gości i rodziny.

Po trzecie: komfort użytkowania

Meble wykonane z technorattanu, dzięki siedzisku wykonanemu ze specjalnej pianki, zachowują swój kształt i gwarantują komfort na wiele sezonów. Tkanina o podwyższonym stopniu ścieralności i większej odporności na wilgoć lepiej poradzi sobie z przelotnym deszczem. Mimo to poduszki po sezonie warto schować w domu, żeby nie narażać ich na niekorzystne warunki atmosferyczne działające przez wiele miesięcy. Zaletą mebli wykonanych z technorattanu jest możliwość ich łatwego odświeżenia poprzez przetarcie ich z kurzu wilgotną ściereczką. Możliwe jest również szybkie odświeżenie tapicerki siedziska – oczywiście po uprzednim wyjęciu z nich wypełnienia.

Po czwarte: meble technorattanowe pasują do różnych stylistyk

Romantyczny ogród w wiktoriańskim stylu, minimalistyczny japoński czy uporządkowany angielski – meble ogrodowe technorattan sprawdzą się w każdym z tych ogrodów. W przypadku ogrodów tradycyjnych najlepszym wyborem są meble utrzymane w ciemnobrązowej lub słomkowej kolorystyce. Jeżeli natomiast masz nowoczesny ogród, a w nim dom o minimalistycznej bryle, zdecyduj się na zestaw w kolorze eleganckiego odcienia antracytu. Współczesne meble wykonane z technorattanu świetnie pasują do każdej ogrodowej przestrzeni, są praktyczne, stylowe i ponadczasowe.

Dodano: 2020-01-22 09:15:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz