Luksusowy parking przy lotnisku w niskiej cenie? Z Parkos to możliwe!

Stawiasz na najwyższą jakość usług, lecz nie lubisz przepłacać? Gdy chodzi o bezpieczeństwo Twojego samochodu, warto wybierać oferty od sprawdzonych usługodawców, którzy cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Obawiasz się, że takie propozycje będą Cię słono kosztować? Parkos jest najlepszym dowodem na to, że nie musisz wcale obawiać się zaskakująco wysokich cen, by ograniczyć ilość zagrożeń czekających na Twoje auto do minimum, gdy będziesz za granicą. 

Dlaczego warto korzystać z parkingów Parkos?

Co należy wziąć pod uwagę, wybierając parking? Lotnisko, data i godzina przyjazdu oraz informacje dotyczące powrotu. Jeśli posiadasz wszystkie informacje, rezerwacja online zajmie mniej niż 5-10 minut. Jest to na tyle proste zadanie, że poradzi sobie z nim każdy – nawet osoby bez doświadczenia. 

 

Co, jeśli obiekt jest oddalony od portu lotniczego? Wszyscy usługodawcy dostępni w Parkos, oferują m.in. bezpłatny transfer na lotnisko lub usługę parkingową. Pierwsza propozycja polega na podstawieniu darmowego autobusu, który zawiezie wszystkich pasażerów na halę odpraw. Oczywiście po powrocie odbiera on również turystów z umówionego miejsca na parking. Nie musisz zatem przejmować się dodatkowymi kosztami w postaci taksówki. 

 

Druga usługa powinna przypaść do gustu klientom, którzy nie lubią marnować czasu i są gotowi na to, by zaufać dostawcom Parkos. Jak odbywa się realizacja tej oferty? Otóż przyjeżdżasz bezpośrednio na halę odpraw, gdzie spotykasz się osobiście z pracownikiem parkingu. Odbiera on od Ciebie klucze do samochodu, jedzie nim na zarezerwowane miejsce parkingowe i po Twoim powrocie oddaje Ci klucze również na lotnisku – Ty natomiast bez przeszkód możesz kontynuować podróż. Czy nie jest to atrakcyjna propozycja? Biorąc pod uwagę profesjonalizm dostawców, warto z niej skorzystać, gdy tylko pojawi się taka możliwość.

Kto jest usługodawcą?

Czy wszystkie parkingi to oferta obiektów Parkos? Nic bardziej mylnego. Parkos to jedynie pośrednik między dostawcą i klientem, który potrzebuje wolnego miejsca parkingowego w określonym czasie i chce zarezerwować je wcześniej. 

 

Nie musisz się jednak obawiać, że Twój samochód będzie w obcych rękach. Parkos dba o to, by każdy dostawca oferował najwyższą jakość. Regularne kontrole sprawdzają zgodność opisu ze stanem faktycznym, a specjaliści na bieżąco uzupełniają informacje na stronie.

 

Dlaczego nie wszystkie parkingi znajdujące się okolicy najpopularniejszych lotnisk na świecie, są dostępne? Ponieważ na stronę trafić mogą jedynie te, które spełniają podstawowe kryteria. Zaliczamy do nich nie tylko bezpieczeństwo i odległość od lotniska, ale również ilość dodatkowych udogodnień i jakość posesji. Przekonaj się o tym, wybierając parking Okęcie lub propozycje dostępne w pozostałych miastach na całym świecie.

Dodano: 2020-01-08 15:06:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz