Gdzie urządzić konferencję w Rzeszowie? - 3 najlepsze hotele

  • Noclegi
  • Blog
  • Gdzie urządzić konferencję w Rzeszowie? - 3 najlepsze hotele

Organizowanie konferencji wymaga naprawdę dobrego planowania. Trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych czynników i podjąć sporo mniejszych i większych decyzji. Pierwsza z nich dotyczy wyboru miejsca. No właśnie, gdzie urządzić konferencję w Rzeszowie? Jak wybrać odpowiedni hotel?

Dlaczego Rzeszów to dobre miejsce na konferencję?

Rzeszów to miasto, które stale się rozwija. Rozwój oznacza tu między innymi powstawanie kolejnych firm, przedsiębiorstw. A skoro środowisko biznesowe rośnie, to nie może zabraknąć miejsc, które zaspokajały by jego potrzeby. Jedną z podstawowych jest potrzeba odpowiednich miejsc do organizowania konferencji, spotkań biznesowych czy eventów. I faktycznie nie brak tu takich miejsc.

Szczególnie godne polecenia są hotele w Rzeszowie, które zapewniają nie tylko komfortowe miejsca na organizowanie konferencji, ale też pełną ich obsługę. My dziś skupimy się na trzech hotelach, jakie warto wziąć pod uwagę zastanawiając się gdzie urządzić konferencję. Więcej takich hoteli znajdziecie na stronie www.hotel-rzeszow.pl.

Bristol Tradition & Luxury

5-cio gwiazdkowy Hotel Bristol Tradition & Luxury to pierwsza nasza propozycja. Budynek hotelu ulokowany jest na rzeszowskim rynku, czyli w miejscu świetnie skomunikowanym ze wszystkimi częściami miasta. Taka lokalizacja to pierwsza z jego niewątpliwych zalet. Do tego Hotel Bristol posiada 140 pokoi i 3 niezależne od siebie restauracje. Ale najważniejsze jest to, że mieści w sobie ogromną salę konferencyjną, przewidzianą na 350 osób! Prócz niej są też 3 mniejsze sale konferencyjne i 1 brefingowa. W jednym czasie hotel może przyjąć aż 700 gości konferencyjnych. Każdy z nich może na miejscu przenocować i zjeść posiłek w jednej z hotelowych restauracji. To wielka wygoda. Pomocą w organizowani konferencji służy 50-osobowa załoga hotelu, która nabyła już sporego doświadczenia w tym zakresie. W Hotelu Bristol odbywały się już wystawy sztuki, spotkania deweloperskie czy konferencje medyczne.

Jedynym minusem tego wyboru jest wysoka cena. Luksus i komfort muszą swoje kosztować.

BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand

Następna propozycja to BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand. Mieści się tuż obok dworca kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS. W pobliżu jest też postój TAXI. Bardzo łatwo dotrzeć do obiektu zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, a to niewątpliwy atut. Najważniejsze jest jednak to, że Hotel Ferdynand posiada nowoczesne, świetnie wyposażone centrum konferencyjne. Obejmuje ono 3 sale konferencyjne i pokój biznesowy. Do tego część konferencyjno-szkoleniowa została wyposażona w system zarządzania agendami spotkań. Jeśli planujesz konferencję w Rzeszowie obliczoną na nie więcej niż 140 gości, to Hotel Ferdynand może być bardzo dobrym wyborem.

Hotel Rzeszów

Trzeci z polecanych obiektów to Hotel Rzeszów. Ulokowany jest w kompleksie Galerii Rzeszów – nowoczesnym, przeszklonym budynku. 147 pokoi i apartamentów może zapewnić nocleg 300 osobom naraz. Co więcej, wielkość hotelu umożliwia organizowanie nawet kilkunastu konferencji jednocześnie. Hotel Rzeszów jest w stanie pomieścić aż 2500 gości konferencyjnych, a sale mieszczą od 10 do 700 osób. Czyni to z niego doskonałe miejsce zarówno na małe spotkania biznesowe, jak i na ogromne konferencje. Ponieważ Hotel Rzeszów mieści się w Galerii Handlowej, goście nie muszą nawet opuszczać budynku, że coś kupić lub po spotkaniu biznesowym iść do kina.

Jeśli do tej pory nie byłeś pewien gdzie zorganizować konferencję w Rzeszowie, mamy nadzieję, że teraz nie masz już co do tego wątpliwości.

Dodano: 2019-05-06 15:27:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz