Dobry Design Hoteli jest na czasie!

Otwarcie hoteli po trudnym okresie pandemicznych ograniczeń jest tym, na co czekają spragnieni wakacyjnego wypoczynku turyści, ale i klienci biznesowi. Zmienność w zakresie ograniczeń oraz dostępności obiektów noclegowych dla pracowników pozostaje wspomnieniem. Po wielu miesiącach niedostępności hoteli właściciele obiektów postanawiają zachwycić. Otwarte niedawno, nowe obiekty nie tylko wyróżniają się modnym designem. We wnętrzach znajdziesz prawdziwą ekspozycję nowoczesnej sztuki architektonicznej i nie tylko. Czy od tej pory to hotele będą nazywane galeriami noclegowymi?

Nowe, designerskie hotele

Nowo powstałe hotele w Polsce wyróżniają się, aby pozyskać klientów. Obiekty, liczące się na mapie najwyższej jakości hoteli to dziś miejsca o unikalnym designie, łączącym najnowsze trendy oraz indywidualnie dopasowane inspiracje. Wyjątkowo efektowne hotele, będące na czasie, wyróżniające się modnym designem to obiekty, zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnych częściach największych miast. Oferta premium jest tutaj jeszcze bardziej wyjątkowa. Modny design części zewnętrznej i wewnętrznej hoteli sprawia, że miejsca te zwracają uwagę, przykuwają wzrok, zachwycają kompleksowością oferty.

Dobry design hoteli-na co zwracamy uwagę

W Warszawie powstały designerskie hotele, wyróżniające się stylową przestrzenią na dachach budynków. NYX Hotel Warsaw, zlokalizowany w centrum zachwyca miejskością i prezencją prac warszawskich artystów. Ten, położony niedaleko centrum biznesowego hotel to idealne odzwierciedlenie urban i street artu, z niezwykłym, otwartym barem na wysokości dziewiętnastego piętra. Według Leszka Ostrowskiego ze sklepu internetowego 4Horeca 

"Klienci uwielbiają nowoczesne wnętrza oraz najwyższą jakość, widoczną w elementach wyposażenia. To jednak nie wszystko. Jak utrzymuje L. Ostrowski, nowoczesny, zaskakujący, chwilami nietuzinkowy i nasączony tradycjonalizmem styl to cos, czym chcemy się otaczać. Prostota? Powtarzalność? Minimalizm? Dziś hotele o nowoczesnym designie muszą mieć coś jeszcze. Coś, co je wyróżnia i sprawia, że ze zwykłego dom noclegowego powstaje miejsce niezwykłe, do którego chce się wracać."

Konkurencyjne, nowoczesne, stylowe-hotele, które warto odwiedzić

Poza nowoczesnymi, warszawskimi obiektami jak wspomniany NYX Hotel Warsaw, oraz Crowne Plaza Warsaw powstały obiekty, które również zachwycają modnym designem. Zwróć uwagę na:

  • Nobu Hotel Warsaw,
  • The Bridges Suites Kraków,
  • Ibis Styles Bolesławiec,
  • Hilton Świnoujście Resort.

Wymienione hotele, oprócz modnych elementów wystroju zachwycają nietypowymi zestawieniami. W nich połączenie klasycznego art deco z nowoczesnością nie jest zaskakującym rozwiązaniem. W tych hotelach zachwyca najwyższa jakość wyposażenia, nietypowe, nowoczesne kształty, nawiązanie do sztuki, miejskości, loftów oraz elegancji, ponadczasowo pożądanej w obiektach noclegowych. Hotele o wyjątkowym designie przyciągają miłośników wysmakowanego stylu, którzy oczekują czegoś więcej niż białej, czystej pościeli oraz ręczników w hotelowej łazience. Tutaj liczy się efekt i kompleksowość obsługi. W hotelach o designerskim wyposażeniu oraz architekturze znajdziesz najlepsze restauracje, oferujące nietypowe, modne potrawy. Nie brak w nich stylowo zaaranżowanych barów, idealnych miejsc na wieczorny relaks oraz sal konferencyjnych, potrzebnych klientom biznesowym. Hotele o nowoczesnym, modnym designie to miejsca, które zachwycają efektownością wyposażenia, widoczną zarówno w częściach wspólnych, jak i w pokojach, pozostających do dyspozycji gości. Obiekty nowoczesnego designu, zestawionego z miejskością znakomicie wpisują się w architekturę wyjątkowych lokalizacji, tak atrakcyjnych z punktu widzenia klientów. Sieci hoteli, które otwierają swoje podwoje na polski rynek potrafią zachwycić zwłaszcza, jeśli swój wystrój dostosowują do lokalnych potrzeb, przejmują nieco stylu rodem z lokalizacji, historii lub okolicy obiektu. 

Dodano: 2021-06-10 11:19:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz