Dlaczego wyjazd na Dzień Kobiet nad jezioro nie może się nie udać - 3 najważniejsze powody

Krótki wypad w celach relaksacyjnych staje się coraz popularniejszym sposobem na świętowanie Dnia Kobiet. Jako własny pomysł, inicjatywa grupy przyjaciółek, prezent od ukochanego - wypoczynkowy pobyt w okolicach 8 marca zyskuje coraz szersze grono zwolenniczek. Dla pań znakomitym celem wyjazdu będą ośrodki noclegowe położone nad jeziorem. Przede wszystkim na Mazurach, lecz nie tylko tam, na kobiety czeka czas wypełniony po brzegi rozmaitymi przyjemnościami.

1. Przechadzki i przejażdżki po magicznej okolicy - jezioro i jego najbliższe otoczenie właściwie zawsze gwarantują przepiękne pejzaże. I to właściwie niezależnie od tego, czy na początku marca trwa jeszcze mroźna zima, zaczyna się zielona wiosna czy pogoda wybrała wariant odwilży i pluchy. Wystarczy dobrać odpowiednie do warunków obuwie i ubranie, żeby cieszyć się wspaniałą przyrodą - pieszo, na rowerze, na koniu, a nawet i na statku, żaglówce bądź w kajaku.

2. Cudowny relaks w SPA - tam, gdzie są dobre ośrodki turystyczne - tak jak nad najciekawszymi jeziorami w Polsce - nie może zabraknąć SPA & Wellness w najlepszym wydaniu. Nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać, że seria fachowych zabiegów pielęgnacyjno-odprężających w połączeniu z saunami, jacuzzi (i innymi ustrojstwami do wypoczynku) będzie czystą rozkoszą. Rzecz jasna na Dzień Kobiet paniom przysługują specjalne zniżki, vouchery, pakiety itp.

3. “Ladies nights” jedyne w swoim rodzaju - imprezy muzyczno-kulturalne już na stałe wpisały się w program wydarzeń z okazji Dnia Kobiet. Wyjątkowo intrygująco przedstawiają się propozycje dostępne nad jeziorem. Przykładowo: kilka obiektów noclegowych na Mazurach, poza wieczorkiem tanecznym, kusiło m.in. prelekcją na temat zdrowego odżywiania i stylu życia, zajęciami fitness i jogą na plaży, śmiechoterapią, kąpielą w dźwiękach gongów, medytacją, profesjonalną sesją fotograficzną w plenerze, wycieczkami krajoznawczymi oraz treningiem samoobrony.

Dodano: 2017-06-08 11:33:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz