Czarter Jachtów Online

Żeglarstwo, to jedna z najbardziej interesujących form spędzania wakacji. Łączy w sobie przygodę, relaks i rozrywkę. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie były na łodzi, mogą spędzić wakacje właśnie w ten sposób. Dzisiejszy sektor turystyczny, bardzo mocno rozwinął czarter jachtów online.

Rynek firm czarterowych

Planując wakacje w Chorwacji, w Grecji bądź myśląc o egzotycznym wyjeździe na Seszele, w Internecie możemy znaleźć bardzo wiele propozycji na urlop. Coraz częściej decydujemy się jednak na czarter jachtów online. Na rynku pojawiają się nowe firmy czarterowe, dzięki czemu rynek staje się bogatszy w ciekawe oferty, w atrakcyjnych cenach.

Koszt czarteru łodzi zależy oczywiście od rodzaju łodzi oraz miesiąca, w jakim decydujemy się na wynajem. Przykładowo GlobeSailor proponuje rejs łodzią jednokadłubową w okresie kwiecień/ maj w Chorwacji, w cenie 650€. Decydując się na katamaran, w tym samym terminie, koszty wzrastają do 1175€. Myśląc o wynajmie katamaranu na Seszelach, w czerwcu, powinniśmy być przygotowani na wydatek co najmniej 2500€.

Zalety czarteru jachtu online

Pomimo wielu wątpliwości, jakie mogą pojawić się przy pierwszym czarterze jachtu online, nie mamy się czego obawiać. Nawet bez żeglarskiego doświadczenia, możemy czuć się bezpiecznie na pokładzie. Wystarczy wybrać opcję czarteru ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo całej załogi. Dzięki niemu możemy również zdobyć podstawową wiedzę na temat morskiej żeglugi.

Jeżeli obawiamy się, że wynajęta łódź nie będzie spełniać naszych wymogów, bądź co gorsza, okaże się zaniedbaną i szwankującą jednostką, z pomocą przychodzą profesjonalni doradcy. Firma czarterująca współpracuje tylko ze sprawdzonymi armatorami, których bez żadnego wątpienia, może polecić klientom. Raz do roku przedstawiciel firmy udaje się do armatora, aby osobiście sprawdzić stan łodzi. To daje gwarancję, bezpiecznego i przyjemnego wynajmu jednostki.

Czarter jachtów online, jest kuszącą propozycją dla każdego z Was. Nie liczy się doświadczenie, ważne jest wasze podejście do nowych i niebanalnych propozycji, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Galeria
Dodano: 2019-02-08 08:42:00

Komentarze (1)
Anonim
5.04.2019 09:22

Wraz z paczką przyjaciół wybraliśmy opcję czarteru ze skipperem. Płynęliśmy w czerwcu do Grecji. To była niezapomniana przygoda. Nigdy wcześniej nie byłam na tak fantastycznym urlopie. Warte swojej ceny.

Dodaj komentarz