Blubry 6D - Nowy sposób na poznańskie legendy

Na mapie Poznania jest wiele atrakcji turystycznych znanych wszystkim odwiedzającym to miasto. Ze względu na to, że jest to coraz popularniejszy kierunek podróży wiele osób odwiedza regularnie Zamek Cesarski, poznański Stary Rynek czy Katedrę na Ostrowie Tumskim. Są tutaj jednak miejsca przygotowane specjalne dla dzieci. Takie, które będą polegały nie tylko na zwiedzaniu, ale także uczestnictwie w konkretnych wydarzeniach.

Zwiedzanie Poznania z dziećmi

Wymienione przez nas miejsca nie zawsze jednak są idealnym miejscem na wycieczkę z dziećmi. Dzieci nie oczekują prostego spaceru i oglądania kolejnych budynków czy eksponatów. Oczekują aktywnej zabawy, interakcji oraz wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Dla nich zwiedzanie z przewodnikiem najczęściej jest po prostu nudne.

Oczywiście dobrym rozwiązaniem będzie wizyta w poznańskim zoo, ale nie zawsze mamy ochotę na wielokilometrowe spacery po 120 hektarach terenu. Jest to bardzo dobry sposób na spędzenie czasu, ale jesteśmy zależni od pogody, która nie zawsze jest idealna. Wtedy musimy szukać rozrywki dla dzieci w pomieszczeniu i z przygotowanymi atrakcjami i zabawami.

W takich chwilach warto skorzystać z oferty wystawy Blubry 6D, która w ciekawy sposób zabierze dzieci na prawdziwą przygodę.

Blubry 6D - Interaktywna wystawa dla dzieci

Dzięki tej wystawie odkryjesz historię Poznania, jego legendy i zabytki tego miasta w zupełnie nowy sposób. Przygotowana z pomocą nowych technologii, aktorów, ekspozycji i okularów 3D realizacja pozwala na ciekawe spędzanie czasu. Podczas wizyty dzieci mogą dotykać eksponatów, współpracują z aktorami i uczestniczą w wydarzeniach. Nie jest to kolejna wycieczka z przewodnikiem. Blubry 6D to miejsce przyjazne dzieciom. Można się tu poczuć jak w interaktywnym parku rozrywki dla dzieci.

Zachęcamy do sprawdzenia informacji na temat tej poznańskiej atrakcji turystycznej. Spędź miły czas z dziećmi i zapewnij im edukacyjną, interaktywną rozrywkę.

Dodano: 2020-06-17 13:56:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz