Atrakcje w Sztutowie - 5 propozycji na rodzinne wakacje nad morzem

Atrakcje w Sztutowie - 5 propozycji na rodzinne wakacje nad morzem

Sztutowo to niewielka miejscowość letniskowa w woj. pomorskim, która w sezonie letnim zmienia się nie do poznania. Zamiast zacisznej wsi - cokolwiek gwarny kurort z szerokim wachlarzem atrakcji. Trzeba od razu zaznaczyć, że w Sztutowie ani dorośli, ani dzieci raczej nie mają co liczyć na wyrafinowane rozrywki. To przede wszystkim dość standardowy dla nadmorskich miejscowości zestaw z barami, salonami gier i wesołymi miasteczkami w wersji objazdowo-tymczasowej.

O plażowaniu i związanymi z nim aktywnościami już nie wspominając. Taka oferta turystyczna Sztutowa niekoniecznie przypadnie do gustu dzieciom. Pewnie większość rodziców miała już okazję na własnej skórze przekonać się, że dzieciaki potrzebują coraz to nowych wrażeń i zajęć. W przeciwnym wypadku atmosfera rodzinnych wakacji gęstnieje - eufemistycznie rzecz ujmując. Dlatego odwiedzając Sztutowo dobrze jest zaplanować wcześniej parę wycieczek i odwiedzić parę co ciekawszych miejsc w okolicy. Wybraliśmy 5, które uznaliśmy za najodpowiedniejsze dla rodzin z dziećmi.

Dodano: 2018-04-18 09:18:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
18.04.2018 09:58

Z maluchami do obozu zagłady? Żeby i tak niewiele z tego zrozumiały, albo co gorsza miały później koszmary?!? Poroniony pomysł! To już lepiej wybrać się na rodzinną wycieczkę ze Sztutowa do Gdańska - atrakcji nieporównywalnie więcej. A żeby pozostać przy aspekcie edukacyjno-historycznym, to wystarczy wymienić chociażby Muzeum II Wojny Światowej albo Europejskie Centrum Solidarności.

Dodaj komentarz