Aktywny wypoczynek w Alpach

Wyjazd w Alpy nie musi sprowadzać się wyłącznie do jazdy na nartach czy desce. Takie zdanie ma SnowShow - Lider w organizowaniu wyjazdów w Alpy z Polski. 

Dla firmy nie tylko zakwaterowanie i dobre stoki się liczą, ale także atrakcje i dobra zabawa! Na swoich wyjazdach organizuje seanse filmowe, wspólne gotowanie, poker night, gry i zabawy, dużo imprez muzycznych – na stoku oraz silent disco. 

To tylko część propozycji, a wszystkich atrakcji jest naprawdę sporo. 

Podczas wyjazdów w Alpy organizowanych przez SnowShow możesz być pewny śniegu, dzięki temu Twój wyjazd w góry na pewno będzie udany. Wyjazdy odbywają się od grudnia do kwietnia i na każdym będzie warun, więc wepnięcie narty czy snowboard i zażyjecie zimowego szaleństwa. Większość wyjazdów w Alpy organizowanych jest wraz ze szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi. Firma jest członkiem SITN i SITS, dlatego możecie być pewni, że instruktorzy to wykwalifikowana kadra, pełna doświadczenia i umiejętności! Niektóre z miejscowości w których mieszkamy, znajdują się tuż lub na lodowcu. Sprawia to, że wyjazdy pod koniec sezonu zimowego będą udane, a Wy będziecie mieli miłe wspomnienia ze stoków. 

Listę wyjazdów narciarskich i snowboardowych znajdziecie na https://www.snowshow.pl Koncerty i imprezy Największym wyjazdem firmy jest SnowShow Music Fest, który w tym roku organizowany jest w niesamowitej miejscowości – w La Rosiere. Co roku podczas festiwalu bawi się blisko 2 000 osób, którzy przybywają na niego z każdego zakątka świata. Na scenie tegorocznej edycji wystąpią: PRO8L3M, The Dumplings, Mery Spolsky, Gooral i Alyona Alyona. 

Niezwykłym doświadczeniem jest wzięcie udziału w „silent disco”, Jeśli nie wiesz na czym polega konwencja takiej imprezy, to najwyższy czas na zabawę w słuchawkach na uszach! Wybierz jednego z trzech DJ, którzy prezentować będą różne style muzyczne. Innymi flagowymi wyjazdami firmy jest Helicamp, gdzie uczestnicy mogą zażyć masę adrenaliny lotem helikopterem na górę, z której potem oczywiście będą musieli zjechać. Kolejnym bardzo znanym wyjazdem w Alpy jest ZIMNO Freestyle WEEK – wyjazd organizowany we współpracy z Polską marką dla aktywnych – ZIMNO. Miejsca na każdy z flagowych wyjazdów schodzą jak ciepłe bułeczki, a cała oferta jest praktycznie wyprzedana już w lutym. Gotowanie, seans filmowy, a może poker night? 

Podczas wyjazdów SnowShow oferuje masę atrakcji, dzięki czemu możemy integrować się ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu. Jedną z ciekawych atrakcji są warsztaty kulinarne. Wspólne gotowanie z grupą znajomych, bądź poznanymi dopiero co osobami. Znajomości na lata murowane! Po wspólnym gotowaniu czas na posiłek, co zrobione grupie dajcie wiarę, smakuje nieziemsko. Dla osób, które chcą wypocząć po całym dniu na stoku organizujemy seanse filmowe. Masa ciekawych tytułów nawiązujących do zimowego szaleństwa czeka na Was. Wybierzcie jeden z tytułów i zacznijcie wspólne oglądanie. Lubicie grać w pokera? Możecie liczyć również na taką pełną emocji rozrywkę, a w ramach relaksu będziecie mogli poznawać tajniki barmańskich trików. 

Podczas wyjazdów organizowanych przez SnowShow z pewnością nie będzie wiało nudą. W ramach narciarskiej odskoczni znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na to, jak jeszcze można aktywnie spędzić czas na stoku, dlatego nie zastanawiajcie się tylko sprawdźcie ofertę biura turystycznego!  

Dodano: 2020-02-14 16:06:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz