5 najlepszych atrakcji na czas rodzinnych wczasów - Dębina

Zoo w Dolinie Charlotty

Luksusowy kompleks turystyczny, z wieloma atrakcjami dostępnymi dla wszystkich - nie tylko gości hotelowych. Zoo niewątpliwie stanowi jeden z najmocniejszych atutów Doliny Charlotty ze Strzelinka, położonego pomiędzy Słupskiem a Ustką. Ogród zoologiczny być może nie imponuje wielkością czy zróżnicowaniem zwierzyńca (łącznie ok. 50 gatunków ptaków i ssaków), ale za to oferuje jedyne w swoim rodzaju wodne safari - rejs barką wokół wysepek z małpami i egzotycznymi ptakami. Na dodatek Zoo Charlotta posiada własne fokarium oraz Krainę Bajek, przypominającą o ponadczasowych baśniach w rodzaju “Czerwonego Kapturka” czy “Kota w butach”. Jak widać po powyższych atrakcjach, nie ma mowy o monotonii. Na marginesie: w Dolinie Charlotty działają również park linowy, aquapark, amfiteatr czy klub nocny z kręgielnią.

Komentarze (2)

Anonim 10.04.2018 12:29

Jak ktoś pojechał z dzieciakami do Dębiny, to zawsze może wybrać się do Ustki. Daleko nie będzie, a atrakcji dla rodzin z dziećmi nieporównywalnie więcej. Placówki kulturalne, muzea z coraz bardziej nowocześnie (tj. multimedialnie) funkcjonującymi wystawami, obiekty sportowe z rozbudowaną infrastrukturą, wreszcie klasyczne parki rozrywki. Pozostaje przekonać dzieci, że warto wsiąść w samochód i poświęcić te kilkanaście minut czy tam pół godziny na dojazd.

Anonim 24.04.2019 08:30

Byliśmy na zjeździe rodzinnym rok temu w tych okolicach. Dzieciaki zachwycone były Zoo a zwieńczeniem zjazdu był mecz paintballowy w Przewłoce nad Ustką ;)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy