5 idealnych atrakcji dla dzieci na wakacje w Sarbinowie

5 idealnych atrakcji dla dzieci na wakacje w Sarbinowie

Sarbinowo z całą pewnością jest znakomitym miejscem do błogiego relaksu. Piękne plaże, szum morza, kameralna wioska letniskowa… Taką sielanką z łatwością przerywają dzieci, które zwyczajnie zaczynają się nudzić. W takich podbramkowych momentach trzeba zapewnić dzieciom interesujące atrakcje. A przy okazji samemu trochę się zabawić.

Trzeba jednak nadmienić, że turystyczna charakterystyka Sarbinowa cokolwiek średnio pasuje do powszechnych wyobrażeń o kurorcie nad morzem, gdzie na rodziny z dziećmi na każdym rogu czekają parki rozrywki, place zabaw i podobnie kuszące wabiki. Dlatego też warto zawczasu sprawdzić, w jakie ciekawe miejsca można zabrać swoje pociechy. Na taką okoliczność redakcja noclegi.net.pl przygotowała 5 sprawdzonych atrakcji dla dzieci w Sarbinowie i najbliższych okolicach. Z naciskiem na “najbliższe okolice”:

Dodano: 2018-04-05 10:20:00
0 / 5 Następny

Komentarze (3)
MaThek
5.04.2018 11:00

Z moich obserwacji wynika, że mało który rodzic przejmuje się tym, że dzieciaki ewidentnie się nudzą i nie mają nic ciekawego do roboty. Ot, rzuca im łopatki, wiaderka i każe siedzieć cicho. A potem lament i płacz, że dziecko zgubiło się w tłumie na plaży. I dobrze jeśli tylko na strachu się kończy...

Anonim
27.04.2018 21:29

Anonim
30.04.2018 13:36

Tylko szkoda,że nie ma tam wykwalifikowanych instruktorów ;) Są osoby niepełnoletnie,które prowadzą jazdy. Często nie mając wystarczającego doświadczenia do prowadzenia jazd.

Dodaj komentarz