Bania Ski & Fun

Kameralna stacja narciarska, funkcjonująca niejako w ramach obiektu hotelowego, sąsiadująca z Kotelnicą Białczańską. Rzecz jasna na trzech trasach Bania Ski & Fun może szusować każdy, kto zaopatrzy się w karnet. Trzeba przy tym dodać, iż ośrodek uczestniczy w programie TatrySki: jeden skipass uprawnia do jazdy w kilku ośrodkach narciarskich - stan na sezon 2016/17 - w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Kluszkowicach, Jurgowie, Szczawnicy oraz słowackim Zdziarze.

Wszystkie trzy stoki są raczej łagodne i stosunkowo krótkie, w sam raz do nauki bądź wybitnie rekreacyjnej jazdy. Oświetlane wieczorami trasy mają 100, 190 oraz 380 metrów długości. Narciarzy i snowboarderów transportują do góry odpowiednio przenośnik taśmowy, wyciąg orczykowy oraz czteroosobowa kolejka krzesełkowa. Na miejscu działa całkiem przepastna wypożyczalnia sprzętu i akcesoriów, można również skorzystać z usług profesjonalnych instruktorów.

Z myślą o najmłodszych miłośnikach białego szaleństwa, Bania Ski & Fun tworzy specjalną strefę atrakcji: Zimową Wioskę. Tradycyjnie tworzą ją park dmuchańców, wielkie igloo, karuzela z oponami, wydzielony stok do jazdy na sankach, leżaki, kino pod dachem oraz strefa automatów do gier.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy