Obiekty sportowe w Zakopanem

(5)
2.5 km od centrum

Kompleks obiektów sportowych z wyjątkowo szeroką ofertą. Funkcjonuje przede wszystkim jako ośrodek przygotowań dla zawodowców i reprezentantów kraju. Jednak z bogactwa zakopiańskiego COS-u mogą korzystać również amatorzy. Do wyboru duża pływalnia, liczne korty tenisowe, tor łyżwiarski, stadion lekkoatletyczny, boiska, rozbudowana hala i wiele innych.

1.5 km od centrum

Łyżwiarstwo na naprawdę wysokim poziomie można trenować tylko na szczycie Gubałówki. W końcu tutaj zimą działa najwyżej położone lodowisko w Polsce. Żarty na bok - tafla nie należy może do największych, jednak klimat tego miejsca (widoki!) i atrakcje dodatkowe - świetlne rzeźby, animacje dla dzieci, darmowa nauka jazdy - czynią z niego magiczną miejscówkę.

1.0 km od centrum

Otwierany na czas mniej lub bardziej mroźnej zimy obiekt dla miłośników jazdy na łyżwach. Ze względu na sezonowość, kształt i rozmiary - tafla powstaje na szkolnym boisku - przeznaczony bardziej pod figurówki niż panczeny czy hokejówki. Lodowisko Domino ma za to kilka dodatkowych atutów, takich jak oświetlenie, muzyka przygrywająca do jazdy czy wypożyczalnia.

1.0 km od centrum

Sezonowy obiekt na świeżym powietrzu, zlokalizowany w górnej części parku Rówień Krupowa. Sztucznie mrożona tafla na Tatra Ice ma 600m² powierzchni. Z lodowiska położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Krupówek może korzystać do 150 osób jednocześnie. Oczywiście może zabraknąć bogato wyposażonej, profesjonalnej wypożyczalni łyżew i innych niezbędnych akcesoriów.

2.4 km od centrum

Najsłynniejszy obiekt w Zakopanem i najważniejsza skocznia narciarska w całym kraju. Ma niezwykle bogatą historię, sięgającą 1922 roku. Poza IO, na Wielkiej Krokwi przeprowadzano już wszystkie najważniejsze zawody. Chętni mogą poczuć się jak skoczek i wyciągiem wjechać na górę. Stromy rozbieg widziany na żywo robi znacznie większe wrażenie niż na ekranie.

Nasi partnerzy