Wisełka - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Obiekty noclegowe posiadające basen w Wisełce należą wprawdzie do zdecydowanej mniejszości, lecz niewątpliwie takimi ofertami turystycznymi warto się zainteresować. Taka dodatkowa atrakcja dla gości okazuje się bardzo praktyczna w trakcie pochmurnych i deszczowych dni. Poza tym Wisełka leży dość daleko od morza - zabudowę letniskową od plaż dzieli jakieś 1,5 kilometra - co niektóre osoby może zniechęcać do codziennych wypraw na nadmorskie kąpieliska. Ale przeplatanie wyjść na plażę z relaksem przy basenie przedstawia się niezwykle kusząco.

Za noclegami z basenem trzeba się po Wisełce trochę nachodzić - ale kiedy już uda się coś wreszcie znaleźć, zazwyczaj dostaje się coś ciekawszego niż dmuchaniec ogrodowy z supermarketu. Chociażby taki obiekt jak Korab Wisełka & SPA: tworzą go elegancka willa z pokojami i apartamentem na wynajem oraz szereg domków letniskowych. Natomiast sam basen jest stosunkowo niewielki, ale w szklanej altanie i parę osób może w nim trochę popływać. Wprawdzie oferta zabiegów kosmetycznych/pielęgnacyjnych jest dopiero w przygotowaniu, ale przyszłe menu SPA z pewnością dopełni udanego wypoczynku. A gdyby ktoś chciał się zrelaksować masażami, kąpielami czy okładami, to w pobliżu są bardziej wyspecjalizowane w tym kierunku obiekty.

Jako przykład niech posłuży tutaj Villa Park Wisełka Spa & Wellness. Wprawdzie nie można tutaj liczyć na noclegi z basenem, ale na terenie ośrodka znajduje się wanna jacuzzi z hydromasażem. A na dodatek klimatyczna wypoczywalnia z leżakami, sauna sucha i parowa łaźnia. Można również skorzystać z kilkudziesięciu rozmaitych zabiegów, od pielęgnacji paznokci po serię kompleksowych procedur modelujących sylwetkę. A jeśli chodzi o obiekty noclegowe z Wisełki wyposażone w basen - warto zwrócić uwagę na Apartament Leśny. Nowocześnie urządzony obiekt, ze sporą liczbą wygodnych i porządnie wyposażonych apartamentów. A co najważniejsze: ośrodek ma sporo przyległych terenów zielonych z placami zabaw dla dzieci i basenem na świeżym powietrzu. Do wymiarów olimpijskich wprawdzie mu daleko, ale potencjał na przyjemny relaks i wodne zabawy niewątpliwie jest. Podobnie w Apartamentach Beata.

W kurorcie są również obiekty innych kategorii: od stawiających na maksymalny komfort hoteli, poprzez kuszące niskimi cenami kwatery w prywatnych domach i pola namiotowe/kempingowe, aż po rodzinne pensjonaty. Nie da się jednak ukryć, że jakiekolwiek baseny w roli dodatku do noclegu nad morzem w Wisełce występują stosunkowo rzadko. Trzeba się długo przekopywać przez oferty dla turystów, aby znaleźć basen wliczony w cenę turnusu.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 15.02.2018 13:04

Wisełka pod względem noclegów z basenem nad morzem ma zaskakująco dużo do zaoferowania. W każdym razie jak na tak kameralną wioskę letniskową. Być może rzeczywiście takie baseny mają w jakimś sensie kompensować wczasowiczom sporą odległość do plaży. Ale jak ktoś patrzy na sprawę realistycznie i nie myśli zbytnio o sportowym treningu, to rekreacyjne obiekty noclegowe z basenami w Wisełce spełnią oczekiwania turystów.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Wisełce

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Wisełki. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Wisełce na sezon turystyczny 2019. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Wisełki. W 2019 roku Wisełce nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Wisełce domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Wisełka i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Wisełką apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Wisełce (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy