Kręgielnie w Ustce

(3)
8.9 km od centrum

Rock Pub to centrum nocnych rozrywek w rozległym kompleksie urlopowo-rekreacyjnym Dolina Charlotty, otwarty jednak  także dla Gości spoza hotelu. Jeśli chodzi o kręgle, do gry przygotowano 2 nowoczesne tory, skomputeryzowane wszędzie tam, gdzie może to być przydatne. Do dyspozycji pozostaje także 1 stół bilardowy. Wystrój lokalu ma przypominać o Festiwalu Legend Rocka.

0.6 km od centrum

Jedna albo i kilka partyjek w kręgle bądź którąś z odmian bilarda to całkiem niezły pomysł na zwieńczenie udanego dnia. Klub przylegający do hotelu, otwarty dla wszystkich gości, pozwala na oddanie się tym (i jeszcze paru innym) typowo wieczorowym, towarzyskim rozrywkom. Na miejscu do dyspozycji są 4 automatyczne tory bowlingowe, dla maksymalnie 10 graczy każdy.

20.7 km od centrum

Obiekt działający na terenie Parku Wodnego, zapewniający dodatkową rozrywkę do pływackiej rekreacji. W centrum uwagi znajdzie się oczywiście nowoczesna kręgielnia, wyposażona w 4 tory do gry, automatyczne systemy zwiększające komfort rozrywki oraz efektowne oświetlenie. Cafe Kręgielnia posiada jeszcze stół bilardowy, bufet oraz pomieszczenia escape roomu.

Nasi partnerzy