Korty tenisowe w Ustce

(4)
0.7 km od centrum

Tenis ma różne odmiany, a na ogólnodostępnych (acz płatnych) obiektach hotelu można zagrać w jego bodaj najpopularniejsze i najbardziej wymagające fizycznie wersje - klasyczny ziemny i halowy squash. Trawiaste boisko wielofunkcyjne można dostosować nie tylko do tenisa. Da się na nim zagrać również w badmintona, siatkówkę czy nawet “zieloną” koszykówkę.

4.3 km od centrum

Malowniczo położony obiekt, zbudowany z dala od centrum miejscowości. Stanowi część ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Lasów Państwowych. Dla osób z zewnątrz udostępniany jest w lipcu i sierpniu. Kort wyłożony jest ceglaną mączką - charakterystyczna czerwona ziemia jest wolniejsza od pozostałych nawierzchni. Obiekt nie ma oświetlenia i wypożyczalni sprzętu.

2.0 km od centrum

Morze, plaża, pachnący zielony las - trudno o odczuwalnie lepszą scenerię dla kortu tenisowego przeznaczonego dla amatorów. Perła, mimo zachęcającej nazwy, pomyślana jest raczej dla mało wymagających miłośników białego sportu. Niewiele można zarzucać sztucznej nawierzchni i sprzętowi - dokuczać może brak oświetlenia i szybko zapadający w tym miejscu wzrok.

1.6 km od centrum

Hotelowy obiekt, dostępny jednak dla każdego, kto uiści opłatę wstępu. Kort nie jest przesadnie rozbudowany, pozwala jednak na całkiem wygodną grę - również długo po zachodzie słońca, gdyż posiada odpowiednio mocne lampy (za tę przyjemność trzeba dopłacić ekstra). Plac do gry pokrywa nawierzchnia ze sztucznej trawy. Niezbędny sprzęt można wypożyczyć na miejscu.

Nasi partnerzy