Jazda konna w Ustce

(4)
22.3 km od centrum

Placówka z ponad ćwierćwieczną tradycją i doświadczeniem, która pozwalają instruktorowi przeprowadzać szczególnie efektywne zajęcia z nauki jazdy konnej oraz odpowiedniego podejścia do zwierząt i ich traktowania. W zajączkowej stadninie hodowane są przede wszystkim konie wielkopolskie, słynące z niezwykłej urody, dużej siły i niebywałej wytrzymałości.

8.6 km od centrum

Centrum jeździeckie hotelu Dolina Charlotty. Oferta Stajni Pod Żelazną Podkową zawiera bodaj wszystko, czego można oczekiwać po stadninie koni: przejażdżki bryczką, prowadzenie na lonży, jazdy po padoku i w terenie, lekcje techniki i obchodzenia się ze zwierzęciem. Przed wskoczeniem na siodło lepiej zadbać o właściwą, niekoniecznie profesjonalną odzież.

10.6 km od centrum

Bardzo dobre miejsce, by stawiać pierwsze kroki w jeździe konnej. Zajęcia szkoleniowe prowadzi bowiem licencjonowany instruktor PZJ. Stajnia Sento położona jest w Krzemienicy. Ten szczególnie malowniczy fragment Pomorza to Kraina w Kratę, gdyż wiejski pejzaż w przeważającej części tworzą chaty szachulcowe, w większości zbudowane jeszcze w XIX wieku.

2.9 km od centrum

Stadnina koni o szerokim zakresie usług i szkoleń. Oferuje m.in. naukę właściwego obchodzenia się ze zwierzętami i ich pielęgnacji, fundamentów sztuki jeździeckiej, poprawnego zachowania się w siodle itp. Do wyboru są także jazdy na lonży, po padoku czy dłuższe wyprawy w teren. Dodatkowo można zorganizować kuligi i przejażdżki elegancką bryczką.

Nasi partnerzy