Baseny w Ustce

(6)
1.6 km od centrum

Kameralny kompleks wodnej rekreacji, funkcjonujący w ramach hotelowej strefy SPA. Basen o wymiarach 14 na 8 metrów posiada urządzenia do hydromasaży, przeciwprąd oraz instalację chromoterapii. Dla dzieci wydzielono mały brodzik. Ofertę w Royal Baltic uzupełniają salki z jacuzzi, łaźnią i różnego typu saunami. Obiekt jest dostępny także dla zewnętrznych gości.

8.8 km od centrum

Hotelowa strefa rekreacji i aktywnego “wodnego” wypoczynku, dostępna dla wszystkich chętnych. Główny basen o wymiarach 18 x 6,5 m posiada kilka stanowisk hydromasaży, do tego dziecięcy brodzik z zawsze ekscytującą maluchy fontanną i 5 rodzajów saun do wyboru. W pełnej dyspozycji gości jest także kompleksowo wyposażona salka fitness.

1.1 km od centrum

Niewielki basen w hotelu, dostępny także dla osób niebędących Gośćmi hotelowymi. Jego wymiary wynoszą 10,5 metra długości, 6,5 m szerokości i 130 centymetrów głębokości. Hotel Jantar posiada jeszcze mniejszy basenik (brodzik) dla maluszków oraz 4-osobowe jacuzzi i sauny. Obiekt czynny do godziny 22:00.

0.6 km od centrum

Ten hotelowy park wodny zalicza się do najnowszych - został oddany do użytku w 2014 r. - oraz dysponujących najszerszą ofertą w okolicy. Grand Lubicz posiada 4 baseny, rozdzielone na 2 poziomy obiektu: sportowy o długości 25 m, rekreacyjny, solankowy oraz połączony z tym ostatnim zewnętrzny. Ośrodek posiada też dziecięcy brodzik, łaźnie, sauny, gabinety SPA itd.

0.6 km od centrum

Raczej niewielki, hotelowy ośrodek rekreacji, dostępny dla każdego, kto tylko zechce wykąpać się w ciepłej wodzie (ok. 30-31⁰C) zamiast w kilka razy zimniejszym z reguły Bałtyku. Basen o wymiarach 17x10x1,35 metrów pozwala zarówno na solidny trening pływania, jak też kilka chwil przyjemności zapewnianych przez masaż strumieniowy, bicze wodne bądź jacuzzi.

20.8 km od centrum

Położony może nieco na uboczu, za to dysponujący rozbudowaną i ciekawą ofertą ośrodek wodnego (i nie tylko) wypoczynku. Jego centralnym punktem jest pływalnia z 3 basenami. Do wyboru są typowo sportowy, wyposażony w szereg urządzeń masujących i relaksujących basen rekreacyjny oraz połączona z nim niecka zewnętrzna. Do tego siłownia, jacuzzi, sauny itd.

Nasi partnerzy