Stajnia Eliksir

Przejażdżka w siodle po iście cudownych, górskich terenach Beskidu Śląskiego - idealny sposób na aktywny wypoczynek i “ucieczkę do przodu” od miejskiego zgiełku. Zarówno tego z wielkich metropolii, jak też gorączki szczytu sezonu w kurorcie turystycznym. Stajnia Eliksir to jeden z ciekawszych ośrodków jeździeckich w Szczyrku.

W stadninie, zlokalizowanej u podnóża góry Skalite na stałe mieszka kilkanaście koni. Odpowiedniego do swoich umiejętności i charakteru wierzchowca powinni tutaj znaleźć tak doświadczeni jeźdźcy, jak i zupełnie początkujący. Dzieci powinny zaczynać od oprowadzania na kucyku. Wartościowych lekcji udzielają miejscowi instruktorzy - zarówno w kwestiach podstawowych, jak też “elementach technicznych” w stylu treningu skokowego. Mnóstwo radości zapewnią wycieczki terenowe - dzięki galopowaniu i niesamowitym panoramom na góry czy Jezioro Żywieckie.

Naturalnie Stajnia Eliksir organizuje również wielodniowe obozy sportowe i szeroko rozumiane wczasy, w których jazda konna jest jedną z wielu zapewnianych atrakcji.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik dla turystów indywidualnych:

  • 30 minut nauki podstaw konnej jazdy - 30 zł
  • 60 minut indywidualnego ujeżdżania i samodzielnej jazdy - 35 zł
  • karnet na 5 jazd rekreacyjnych - 150 zł
  • godzinna wycieczka w teren - 50 zł
  • 10 minut oprowadzania na kucyku - 10 zł

Położony na północno-wschodnim zboczu góry Skalite ośrodek jeździecki, dysponujący kompleksową ofertą. Od lekcji z instruktorem dla początkujących, przez poważne treningi techniki i ekscytujące wycieczki po malowniczych terenach Beskidu Śląskiego, aż po różne obozy sportowe. Wśród kilkunastu koni zawsze jest parę kucyków, na których oprowadzane są małe dzieci.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy