Sianożęty - noclegi niedaleko plaży. Pokoje, apartamenty, pensjonaty przy morzu

Niezobowiązująca ściągawka dla wszystkich, którzy w tym roku planują wybrać się do Sianożęt i szukają wygodnego noclegu niedaleko morza. W przypadku tego akurat kurortu sprawa jest o tyle prosta, że nawet najbardziej oddalone od brzegu obiekty noclegowe znajdują się grubo poniżej jednego kilometra od kąpielisk. Ok. 700 metrów to wciąż na tyle blisko plaży, żeby spacerów nad morze nie odczuwać jako dokuczliwego dyskomfortu.

A żeby było jeszcze bardziej intrygująco, to mimo że miasteczko (a raczej wieś letniskowa) należy do mniejszych na polskim wybrzeżu, to Sianożęty noclegi oferują w praktycznie każdej kategorii ośrodków wypoczynkowo-rekreacyjnych, jakie występują w rodzimym systemie klasyfikacji na obiekty turystyczne. I tak najwyższy komfort pobytu przy morzu, połączony z licznymi udogodnieniami i przebywaniem całkiem niedaleko plaży gwarantują miejscowe hotele. Takie jak chociażby Imperiall Resort & MediSpa. Bardzo dobre warunki zapewniają m.in. apartamenty SPA Blue Flowers - zwłaszcza ten położony przy ul. Ku Morzu, zaraz obok promenady i zejścia na plażę. Pomieszkiwanie tak blisko morza (ok. 60 metrów) w Sianożętach to czysta przyjemność. Choć mina może nieco skwaśnieć, kiedy przyjdzie do uiszczania kompletnego rachunku za taki relaks na najwyższym poziomie.

O wiele przystępniejsze cenowo powinny być chociażby domki letniskowe Dimena, również mieszczące się tuż przy plaży. W końcu gdyby tak się przez chwilę zastanowić, to przykładowy domek letniskowy tak de facto jest mniejszym apartamentem. Z ograniczoną pulą dostępnych udogodnień, bo w kwestii braku recepcji czy szeroko rozumianych współlokatorów te dwie kategorie obiektów noclegowych w Sianożętach blisko morza są do siebie zaskakująco bardzo zbliżone. Gdyby ktoś chciał jeszcze bardziej zejść z ceny, warto poszukać pól namiotowych, kempingów oraz prywatnych kwater - raczej w tych skromniejszych domach.

Tego rodzaju noclegi blisko plaży obciążają wakacyjny budżet w nieporównywalnie mniejszym stopniu, a przy tym gwarantują wystarczająco wygodne warunki pobytu, żeby porządnie odpocząć i nabrać sił. Kiedy przebywa się tuż przy morzu, nawet w najbardziej “wypasionych” pokojach spędza się stosunkowo niewiele czasu, wykorzystując go na relaks nad morzem. Jak widać po powyższych przykładach, w gestii noclegów niedaleko morza Sianożęty zapewniają zaskakująco szeroki wybór - od kameralnych pokoi i domków letniskowych, przez pensjonaty rodzinne tudzież rekreacyjne, po luksusowe apartamenty czy hotele, niejednokrotnie dysponujące interesującym zestawem zabiegów SPA nad morzem.

Polecamy również:

Komentarze (1)

Anonim 30.01.2018 10:23

Nie znam się na administracyjnych kruczkach, ale spodziewam się że prędzej czy później Sianożęty staną się częścią Ustronia Morskiego. Już teraz przekroczenie granicy pomiędzy miejscowościami trudno zarejestrować, zwłaszcza spacerując wzdłuż plaży. Co się zaś tyczy noclegów blisko morza w Sianożętach, to nie miałem jeszcze okazji na własnej skórze sprawdzić poziomu świadczonych tam usług turystycznych. Na zdjęciach i mapkach wygląda to całkiem zachęcająco.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Sianożętach

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Sianożęt. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Sianożętach na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Sianożęt. W 2020 roku Sianożętom nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Sianożętach domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Sianożęty i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Sianożętami apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Sianożętach (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy