DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE

Sarbinowo, domki letniskowe

Wyposażenie obiektu

 • Bilard
 • Boisko do siatkówki
 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking
 • Parking dozorowany
 • Sprzęt plażowy

Wyposażenie pokoi

 • Balkon
 • Część pokoi z balkonami
 • Dostęp do łazienki
 • Internet
 • Kuchnia
 • Lodówka
 • Taras
 • Telewizor
 • Łazienka

Cennik Domków Kalipso  na rok 2020
Od 160 zł za domek na dobę w maju ( z wyjątkiem weekendu majowego) od 2-4 osób w domku

w czerwcu od 160 zł do 350 zł za domek na dobę  od 4 -7 -8- 9 osób włącznie z dziećmi  w zależności od ilości osób w domku,

lipiec- sierpień od 350 zł do 500 zł za domek na dobę - od 7 osób w domku włącznie z dziećmi do  9 osób - 500 zł na dobę,

od 23 sierpnia  do 30 sierpnia 300 zł za domek,

od 30 sierpnia promocyjne ceny do uzgodnienia,


Do cen doliczana jest cena zużytego prądu, opłata miejscowa, zwrotna kaucja (regulamin)

Pokój  2-osobowy 
Cennik Sorelle  na rok 2020:
od 40 zł-65 zł. 
Po sezonie ceny do negocjacji. 


Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.30, kończy o 10.00 dnia ostatniego. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu i pozostawienia samochodu na terenie obiektu. Do kosztów pobytu naliczana jest opłata klimatyczna w wysokości 1,80 PLN za osobę dla Urzędu Miasta w Mielnie, w domkach dodatkową opłatą jest opłata za prąd. Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500 zł. 


REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH - KALIPSO i Pokoi Gościnnych Sorelle
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort: 
Warunkiem pełnej rezerwcji pobytu w domkach Kalipso jest wpłacenie zadatku w wysokości dwóch nocy ustalonej ceny za dobę pobytu na: 
Pokoje Gościnne Małgorzata 
Domki Kalipso 
Dariusz Jabłoński
ul. Młyńska 12a, 76-034 Sarbinowo
Nr konta: 36 1090 2590 0000 0001 3258 7776
1. Goście przebywający w domkach letniskowych proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. 
2. Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 502 287 604 
3. Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego. 
4. Pozostałą część opłaty za pobyt oraz kaucja (zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu domków przez właściciela), opłatę miejscową dla Urzędu Gminy w Mielnie należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku), w dniu wyjazdu rozliczane jest zużycie prądu wg stanu licznika, licznik spisywany w obecności wynajmującego domek i właściciela. 
5. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku. 
6. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu. 
7. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane. 
Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka po uprzednim zgłoszeniu lecz nie dłużej niż do godz. 22.
8. Wczasowicze przebywający na terenie ośrodka na wczasach ubezpieczeni są we własnym zakresie. 
9. Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę. 
10. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie właściciela lub osoby przez niego upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku. 
11. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy gości szkodę lub braki w wyposażeniu domku, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną
12. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi ośrodka. 
13. Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków. 
14. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw odpowiedzialność ponoszą opiekunowie. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej na własną odpowiedzialność. 
15. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia. 
16. Na terenie ośrodku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom. 
17. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie ośrodka jego właściciel ma prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty. 
18. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach. 
19. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku. 
20. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, smażenia ryb, używania własnych kuchenek i piecyków elektrycznych. 
21. Nie akceptujemy zwierząt. 
22. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych. 
23.Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia zadatku) umowę najmu uważa się za zawartą. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za nieważną. 
OBIEKT MONITOROWANY. 

Domki Kalipso, to idealne miejsce na wypoczynek późnym latem, wczesną jesienią, czy  późną jesienią. Domki są ocieplane, w każdym pomieszczeniu znajduje się energooszczędny piecyk elektryczny. Okolica jest bardzo spokojna a do morza i centrum bardzo blisko ( 400m). Mur oporowy służy jako piękna promenada, po której spacery są przyjemnością. Domki są w pełni wyposażone. Mogą służyć rodzinom, jak i parom, które szukają wyciszenia i odpoczynku.

Zaraszamy we wrześniu.

Jesień w DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE Sarbinowo

Jesienią Pomorze Zachodnie to dla turystów bardzo ciekawy kierunek podróży. w Sarbinowie nie brakuje korzystnych ofert na okres po szczycie sezonu 2020, jedną z propozycji na jesień ma też domek letniskowy DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE. Na mapie Sarbinowa (woj. zachodniopomorskie) ośrodek z jesiennym pakietem 2020 znajduje się przy ulicy Młyńskiej 12a/2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pobytu w domku letniskowym DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE na jesieni 2020.

Nasi partnerzy