DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE

Sarbinowo, domki letniskowe

Zespół 5 drewnianych domków wczasowych (budowa wiosną 2016 roku) oraz Pokoje Gościnne Sorelle. Nasze obiekty położone są w spokojnej części Sarbinowa, blisko morza, sklepów, centrum i kościoła. 

Oferujemy Państwu domki zaprojektowane dla 4- 6 -7 osób, włącznie z dziećmi, dodatkowo w salonie znajduje się dwuosobowa kanapa (maksymalnie 9 osób w domku)
Domki z trzema oddzielnie zamykanymi sypialniami:
- na piętrze: trzyosobowa sypialnia - trzy oddzielne łóżka 90 cm.,
- dwie małe dwuosobowe: łóżka małżeńskie 140cm,
- do wiekszej sypialni można wstawić łóżeczka turystyczne (do dyspozycji na miejscu)
Powierzchnia domków 72 metry kwadratowe.
-Domki, drewniane, ocieplane (z możliwością ogrzewania - elektrycznie), w pełni wyposażone: 

- kuchnia: naczynia, garnki., duża lodówka. 

- łazienka: kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem, umywalka, toaleta, dwie suszarki do bielizny, chemia do utrzymywania czystości, 

- tarasy: stół sześcioosobowy, grile przy każdym domku

- miejsca parkingowe na dwa samochody do każdego domku. 

Obiekt ogrodzony, monitorowany. 

Pokoje Sorelle

W pokojach jest łazienka, TV, bezprzewodowy Internet, lodówka, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy, na korytarzach są kuchenki mikrofalowe. Na terenie obiektu, Sorelle znajduje się również ogrodzony mały plac zabaw, bilard dla dorosłych, piłkarzyki, miejsce do grillowania oraz stołówka z domowymi posiłkami (śniadanie 12 PLN, obiad lub obiadokolacja 18 PLN, całodzienne wyżywienie dla grup zorganizowanych - ceny i posiłki do uzgodnienia). 

Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking
 • Parking dozorowany
 • Sprzęt plażowy

Wyposażenie pokoi

 • Internet
 • Lodówka
 • Taras
 • Telewizor
 • Łazienka

Cennik Domków Kalipso 2018:
Od 100 zł za domek na dobę w maju (dotyczy 4 osób włącznie z dziećmi) do 120 zł, 

w czerwcu od 160 zł do 250 za domk na dobę (7 osób włącznie z dziećmi), 

w lipcu od 350 zł do 420 ł za domek na dobę (7 osob w domku włącznie z dziećmi) + dopłata za każdą dodatkową osobę w domku (do 9 osób), 

od 19 do 26 sierpnia: 280 zł (7 osób w domku), 

od 26 sierpnia ceny do negocjacji 

Pokoje 2-osobowe 
2- osobowe z dostawką
Cennik Sorelle 2018:
od 30 zł-65 zł. 
Po sezonie ceny do negocjacji. 


Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.30, kończy o 10.00 dnia ostatniego. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu i pozostawienia samochodu na terenie obiektu. Do kosztów pobytu naliczana jest opłata klimatyczna w wysokości 1,80 PLN za osobę dla Urzędu Miasta w Mielnie, w domkach dodatkową opłatą jest opłata za prąd. Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 400 zł. 


REGULAMIN DOMKÓW LETNISKOWYCH - KALIPSO i pokoi gościnnych Sorelle
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort: 
Warunkiem pełnej rezerwcji pobytu w domkach Kalipso jest wpłacenie zadatku w wysokości dwóch nocy ustalonej ceny za dobę pobytu na: 
Pokoje Gościnne Małgorzata 
Małgorzata Jabłońska
ul. Młyńska 12a
76-034 Sarbinowo 
Nr konta: 18 11 40 2004 0000 3302 4921 6075 (Wystawiamy Faktury) 
Domki Kalipso 
Dariusz Jabłoński
ul. Młyńska 12a, 76-034 Sarbinowo
Nr konta: 36 1090 2590 0000 000 1325 87 776 (Wystawiamy Faktury Vat) 
1. Goście przebywający w domkach letniskowych proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. 
2. Wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 502 287 604 
3. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego. 
4. Pozostałą część opłaty za pobyt oraz kaucja (zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu domków przez właściciela), opłatę miejscową dla Urzędu Gminy w Mielnie należy uiścić w dniu przyjazdu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku), w dniu wyjazdu rozliczane jest zużycie prądu wg stanu licznika, licznik spisywany w obecności wynajmującego domek i właściciela. 
5. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domków, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku. 
6. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu. 
7. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane. 
Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka po uprzednim zgłoszeniu lecz nie dłużej niż do godz. 22.
8. Wczasowicze przebywający na terenie ośrodka na wczasach ubezpieczeni są we własnym zakresie. 
9. Goście nie mogą przekazywać domku letniskowego osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę. 
10. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie właściciela lub osoby przez niego upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku. 
11. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić właściciela. Za powstałą z winy gości szkodę lub braki w wyposażeniu domku, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną
12. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi ośrodka. 
13. Zabrania się samodzielnych napraw, modernizacji sprzętu będącego na wyposażeniu domków. 
14. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw odpowiedzialność ponoszą opiekunowie. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej na własną odpowiedzialność. 
15. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia. 
16. Na terenie ośrodku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom. 
17. W przypadku zakłócania porządku i nie przestrzegania regulaminu na terenie ośrodka jego właściciel ma prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty. 
18. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka, jak również nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka (parking niestrzeżony). Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach. 
19. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku. 
20. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, smażenia ryb, używania własnych kuchenek i piecyków elektrycznych. 
21. Nie akceptujemy zwierząt. 
22. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych. 
23.Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia zadatku) umowę najmu uważa się za zawartą. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za nieważną. 
OBIEKT MONITOROWANY. 

DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE Sarbinowo

Zapraszamy do naszych obiektów. Zespół 5 drewnianych domków wczasowych (budowa wiosną 2016 roku) oraz Pokoje Gościnne Sorelle. DOMKI KALIPSO i POKOJE SORELLE położony jest w Sarbinowie przy ulicy Młyńskiej 12a/2. Region: - Pomorze Zachodnie. Podczas pobytu w domku letniskowym warto zwiedzić atrakcje ul. Młyńskiej i okolicy.

Nasi partnerzy