Rewal - noclegi blisko morza. Hotele, pensjonaty, domki blisko plaży

Noclegi blisko morza w Rewalu naturalnie cieszą się wśród turystów największym wzięciem. Tylko że liczba miejsc w położonych przy plaży hotelach, pensjonatach, domkach letniskowych czy innego typu ośrodkach wypoczynkowych jest ograniczona. Dlatego turyści chcący przebywać jak najbliżej morza powinni się pospieszyć z rezerwowaniem pobytu.

Co jak co, ale noclegi Rewal zapewnia przyjezdnym turystom na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie dając wczasowiczom spory wybór. Zachodniopomorska miejscowość leży tuż przy morzu, a zatem w okresie letnio-wakacyjnym przyjeżdża tutaj mnóstwo osób. W takim czterogwiazdkowym hotelu Sunset SPA praktycznie wszystkie miejsca na sezon wysoki wyprzedają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. I to pomimo faktu, że za pojedyncze pokoje niedaleko plaży trzeba zapłacić po 500 zł za dobę.

Najpewniej podobną popularnością cieszy się OW Kasia z Rewala, oferujący prywatne kwatery. Tutaj morze znajduje się niemal dosłownie pod oknami. Standard może i niższy niż okoliczne apartamenty z tej górnej, najwyższej półki, ale bliżej na plażę mogłoby być tylko przy spaniu pod namiotem. A przecież to bliskość morza stanowi kluczowy atut, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi poszukujących wygodnego noclegu i komfortowego relaksu.

Kolejny przykład noclegów blisko plaży w Rewalu daje pensjonat Hubertus, posiadający nawet tarasy tuż nad samym morzem. Spędzić dzień wylegując się na piasku, a wieczorem podziwiać malowniczy zachód słońca, ciesząc się lampką dobrego wina i orzeźwiającą morską bryzą. Kusząca perspektywa, nieprawdaż? Nic zatem dziwnego, że oferty obiektów noclegowych położonych przy morzu wyprzedają się na pniu.

Rewal w zachodniopomorskim jest na tyle rozwiniętym kurortem turystycznym, że całkiem tani nocleg wystarczająco blisko morza znajdzie sobie praktycznie każdy. Tuż przy plaży znajdują się zarówno luksusowe hotele, jak też kameralne domki letniskowe. Pozostaje wybrać coś dla siebie… i naprawdę pospieszyć się z rezerwacją noclegu niedaleko morza w Rewalu.

Polecamy również:

Komentarze (3)

MaThek 25.01.2018 08:53

W internecie to mniej więcej trzy na cztery obiekty noclegowe reklamują się, że stąd turyści będą mieć bardzo blisko do morza. Problem w tym, że dla każdego "blisko" ma nieco różną wartość bezwzględną. Dla jednych to będzie maksymalnie 50 metrów, a inni hotelarze nawet kilometr uznają za niewielką odległość - bo taki spacer to korzystny dla zdrowia jest. A potem sobie drałuj szanowny gościu z kocami, parawanami, parasolami, materacami, plecakiem z prowiantem na cały dzień i całą masą innych, jak się okaże zaskakująco ciężkich rzeczy. Zanim dojdzie się nad to upragnione morze, trzeba zrobić sobie 2-3 postoje.

Anonim 7.02.2018 22:17

W Rewalu jest trochę obiektów z widokiem na morze, niestety nie ma żadnego z zejściem jako tako "płaskim" na plażę. Tak czy inaczej polecam Rewal wszystkim lubiącym wypoczynek nad morzem :)

Anonim 22.06.2018 22:30

Polecamy Sea Cliff Apartment z widokiem na morze, 3 min i jesteś na plaży

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Rewalu

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Rewala. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Rewalu na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Rewala. W 2020 roku Rewalowi nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Rewalu domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Rewal i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Rewalem apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Rewalu (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy