Oceanarium

W centrum Rewala, przy ulicy Westerplatte mieści się oceanarium. To ciekawa atrakcja, w której zaciemnionych wnętrzach znajduje się wiele akwariów z przeróżnymi stworami z morskich głębin i nie tylko. Są tu akwaria morskie i słodkowodne, z których większość to prostokątne zbiorniki o podobnej wielkości, są jednak również dwa większe okrągłe akwaria w centrum obiektu.

Wśród wielu interesujących okazów zobaczyć tu można: prawdziwego rekina, płaszczki, kraby, ukwiały, koralowce i wiele mniejszych, większych, mniej lub bardziej kolorowych rybek, w tym gatunek przypominający bajkowego NEMO. Nie zabrakło tutaj również kilku terrariów z wężami i jaszczurkami. 

To ciekawa atrakcja dla dzieci i alternatywa na zapewnienie im rozrywki np. w niesprzyjającą pogodę.

Krzysztof
9.07.2015 19:49

Najgorzej wydane pieniążki na wyjeździe. Oceanarium czas świetności ma dawno za sobą. Akwaria ubogie, mało ryb, a szumnie reklamowane rekiny to dwie małe, wychudłe rybki...haha Ceny biletów w ogóle nie adekwatne do atrakcji - zdecydowanie za drogie. NIE POLECAM.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Oceanarium w centrum Rewala to ciekawe miejsce, w którym poznać można wiele gatunków ryb i nie tylko, prosto z morskich głębin. Są tu akwaria morskie i słodkowodne, w których pływają rekin, płaszczki, kraby, ukwiały, koralowce i wiele innych kolorowych rybek. Ponadto jest tu także terrarium z wężami i jaszczurkami. To fantastyczna atrakcja dla dzieci i dorosłych.

Oceanarium warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmowanie Wrocław

Komentarze (1)

Anonim 5.04.2019 08:52

Wraz z rodziną byliśmy na wakacjach w Rewalu w lipcu 2018. Odwiedziliśmy oceanarium. Dzieci oszalały na widok wszystkich morskich stworzeń, które miały szanse obejrzeć z bliska! Dodatkowo młodsza córka była zachwycona widokiem błazenka NEMO, który jest postacią z jednej z ulubionych bajek. Ciekawa atrakcja dla małych i dużych. Polecam.

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy