Pogorzelica - noclegi blisko morza. Kwatery, hotele, apartamenty przy plaży

Krótkie przedstawienie niebywale interesujących możliwości, jakie Pogorzelica daje turystom poszukującym wygodnego noclegu niedaleko morza. To, że w zasadzie każdy chce przebywać blisko plaż, jest najzupełniej zrozumiałe i całkiem proste do wyjaśnienia. Słowem-kluczem będzie tutaj wygoda. Przecież po to spędza się urlop (tudzież jakiś weekend) nad morzem, aby porządnie wypocząć i nabrać energii na cały rok.

Dobrze dobrane noclegi blisko morza są w stanie zaoszczędzić sporo sił i czasu w przekroju całego turnusu. Niby półtorakilometrowy spacer to drobnostka, zwłaszcza kiedy idzie się przez równie malowniczy co w Pogorzelicy las, ale po pierwsze: z dużą ilością plażowych gadżetów robi się ciężko, a po drugie: w pewnym wieku takie przechadzki to już poważne wyprawy. Dlatego też największym wzięciem cieszą się ośrodki wypoczynkowe w stylu Willi Przy Plaży, skąd do morza wczasowicze mają niemal dosłownie rzut beretem. Podobnie korzystną i atrakcyjną lokalizacją potencjalnych klientów kusi także elegancki pensjonat Laguna.

To tylko dwa spośród całego multum przykładów pogorzelickich obiektów noclegowych, które powstały praktycznie zaraz przy morzu. Przekrój przez kategorie i standardy jest całkiem spory - w jednym tylko hotelu niedaleko plaży Baltic Inn rozpiętość cen za jedną dobę w wakacyjnych terminach to ponad 400 złotych. O kosztach pobytu “all inclusive” w Kompleksie Wczasowym SANDRA SPA już nie wspominając. Dlatego śmiało można zakładać, że dobrze dopasowaną ofertę noclegów blisko morza w Pogorzelicy są w stanie znaleźć wszyscy turyści, niezależnie od grubości portfela. Czy to luksusowe apartamenty nad wydmami, czy też kameralne kwatery w prywatnych domach i mieszkaniach. Grunt, żeby było tuż przy plaży.

Taki szeroki wybór wśród wielu alternatywnych opcji wynika z faktu, że jako miejscowość stricte turystyczna Pogorzelica noclegi oraz innego typu usługi rozwija nad wyraz intensywnie. Poprawiane są standardy już dostępnych pokoi, pojawiają się budowane od zera obiekty. Nawet jeśli sezon wyjazdów nad morze trwa w Polsce ledwie parę miesięcy, to zadowolenie gości z miłego pobytu i przyjemnego relaksu blisko plaży pozwala czerpać z tego konkretne korzyści. Duży hotel w samym centrum, a może raczej domki letniskowe przy morzu nieco na uboczu - dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Polecamy również:

Komentarze (2)

Anonim 29.01.2018 09:48

Osobiście mam ogromną nadzieję, że przy przyspieszającej rozbudowie turystyki w Pogorzelicy nie wykoszą całego przybrzeżnego lasu. Czy tam boru bażynowego, mniejsza już tam o specjalistyczną terminologię dla botaników. Ja rozumiem, że obiekt noclegowy blisko morza to świetny interes. I jak ktoś położy łapę na działce przy plaży, to zaraz chce zmian w planie zagospodarowania przestrzennego gminy oraz pozwoleń na budowę. Tyle że jak już wytną większość okolicznych drzew, Pogorzelica straci sporą część swojego niepodważalnego uroku.

Anonim 16.02.2019 16:09

Pogorzelica to była piękna zalesiona wioska. Ale na dzień dzisiejszy to już nie to samo co kilka lat temu. Wycina się drzewa a w ich miejsce stają blokowiska. Jak powycinacie jeszcze trochę to Pogorzelica straci swój urok , to będzie wioska z domkami z klocków . Ohyda!!!

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Pogorzelicy

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Pogorzelicy. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Pogorzelicy na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Pogorzelicy. W 2020 roku Pogorzelicy nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Pogorzelicy domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Pogorzelica i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Pogorzelicą apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Pogorzelicy (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy