Niechorze - noclegi blisko morza. Domki, pensjonaty, hotele niedaleko plaży

Malownicze Niechorze i komfortowy nocleg blisko plaży w przytulnym pokoju nad samym morzem. Cóż może być lepszego dla turysty wypoczywającego nad polskim Bałtykiem? A żeby było jeszcze ciekawiej, w całej miejscowości funkcjonuje na tyle dużo zróżnicowanych pod względem standardów i cen obiektów noclegowych, że atrakcyjne noclegi przy plaży znajdą praktycznie wszyscy chętni.

Pod warunkiem wszakże, że w ośrodkach wypoczynkowych Niechorza będą jeszcze wolne miejsca. Pokoje blisko morza rozchodzą się błyskawicznie, niejednokrotnie krótko po otwarciu sprzedaży terminów sezonu wysokiego. Reguły, jakimi kieruje się większość turystów, są bardzo prozaiczne: im bardziej niedaleko plaż są zarezerwowane noclegi, tym większa wygoda i więcej czasu na relaks. Przykład pierwszy z brzegu: hotel Villa Del Mar o czterogwiazdkowym standardzie. Po opiniach gości zamieszczanych w internecie najlepiej widać, że dogodna lokalizacja przy morzu i doskonała obsługa mają decydujący wpływ na zadowolenie klientów.

Równie wysoka półka to Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness, choć w obu powyższych przypadkach ceny ustalono na zaporowym poziomie. Ponad 500 zł za dobę - dla wielu osób to zdecydowanie za dużo, nawet za najlepsze noclegi przy samej plaży. Rzecz jasna w Niechorzu nie brakuje godnych uwagi alternatyw dla luksusowych hoteli i apartamentów. Ciekawą opcją pośrednią pomiędzy maksymalnym komfortem a przyzwoitą ceną będą niechorskie pensjonaty. Na przykład Pensjonat Parkowa, położony tak blisko morza jak to tylko możliwe. Mamy jeszcze styczeń, a tam już oferty “Super Last Minute”…

Poszukujący miejscówek blisko plaży mogą też przebierać w zdecydowanie przystępniejszych cenowo ofertach. Skoro i tak mają zamiar całe dnie spędzać przy morzu, w zupełności wystarczy łóżko, czysta pościel i dach nad głową. Co wcale nie znaczy, że wybierający kwatery w takich Pokojach Gościnnych u Emilii w Niechorzu przebywają w spartańskich warunkach. Tak samo domki letniskowe nad morzem z roku na rok prezentują coraz lepszy poziom.

Turyści wracają tam, gdzie czują się dobrze i gospodarze o nich dbają. Rzecz jasna im wyższe ceny za nocleg w Niechorzu, tym jeszcze bardziej rosną oczekiwania potencjalnych klientów - bez znaczenia, czy dany obiekt wypoczynkowy leży niedaleko morza czy wręcz przeciwnie.

Polecamy również:

Komentarze (1)

MaThek 29.01.2018 08:12

Niechorze chyba już na zawsze zapamiętam z tego, że ze wszystkich rodzinnych wyjazdów na wakacje nad morze - praktycznie zawsze w ciemno - właśnie tutaj udało nam się znaleźć przyjemną kwaterę najbliżej plaży. Drewniany domek, który najprawdopodobniej był przebudowaną chatą rybacką z dawnych wieków, leżał dosłownie tuż za wydmą. Zejście na plażę znajdowało się dosłownie przy płocie, a przez pierwsze dwie czy trzy noce trudno było zasnąć, bo fale przypływu były bardzo wyraźnie słyszalne.

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Niechorzu

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Niechorza. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Niechorzu na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Niechorza. W 2020 roku Niechorzu nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Niechorzu domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Niechorze i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Niechorzem apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Niechorzu (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy