Mielno - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Niewątpliwie w Mielnie noclegi z basenami stanowią istotną część oferty turystycznej całej miejscowości. Ważną w tym sensie, że cieszącą się systematycznie rosnącym wzięciem. Co rzecz jasna przekłada się na poziom zysków tych ośrodków wypoczynkowych, które oferują swoim gościom coś więcej niż miękkie łóżka w eleganckich pokojach. Związanych z Mielnem opcji na nocleg z basenem w cenie jest na tyle dużo, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Naturalnie najbogatsze w atrakcje są duże, nastawione na klientów z grubszym portfelem obiekty noclegowe. Wzorcowym wręcz przykładem będą tutaj luksusowe hotele. Takie jak spełniający wymogi czterogwiazdkowych hoteli Unitral. Funkcjonująca na terenie obiektu strefa SPA & Wellness posiada rekreacyjny basen solankowy, 9 typów łaźni i saun, parę wanien z hydromasażem (w tym jacuzzi pod chmurką) i grotę solną. Nie brakuje też dalece rozbudowanego zaplecze dla zabiegów odprężających, kosmetycznych, modelujących etc. Cały dział hotelowego relaksu funkcjonuje pod wymowną nazwą “SPA w klimacie Morza Martwego”. Goście hotelu Unitral mogą z tych rarytasów korzystać do woli.

Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia sumarycznych kosztów takich luksusowych noclegów z basenem w Mielnie nad morzem. Oczywiście są pod ręką tańsze alternatywy, ale za mniejszą ceną idzie też węższy zakres możliwości. Tak samo jak pensjonaty mają inne standardy pokoi i apartamentów niż najniższe hotele, tak też strefa relaksu z basenem w pensjonacie Villa Christina odbiega od wspomnianego “morskiego” SPA. Tutaj goście dostają do dyspozycji (wyłącznej!) kryty basen o wymiarach 10×3,5 m, małą siłownię oraz jacuzzi z ozonowaną wodą. Istnieje również opcja poddania się kilku odmianom masaży. W kwestii cennika na pokoje i apartamenty, to w sezonie wakacyjnym dzienny koszt pobytu na osobę zaczyna się od 45 złotych.

Ciekawe możliwości noclegu z basenem w Mielnie dają również miejscowe domki letniskowe. A konkretniej rzecz biorąc takie ośrodki wypoczynkowe, które z reguły tworzą całe osiedla takich letniaków i dysponują rozległym terenem. Takowe warunki spełnia na przykład Zielone Wzgórze. Z drewnianymi, choć nowoczesnymi i przytulnie urządzonymi domkami letniskowymi. Takie kwatery zapewniają wszelkie niezbędne wygody, przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen. Trzeba tylko nadmienić, że tutaj akurat zewnętrzne baseny są małe - przeznaczone do czystej rekreacji, ewentualnie bezpiecznej, w pełni kontrolowanej nauki pływania dla dzieci.

To tylko parę przykładów na to, że dzięki lokalnej branży hotelarskiej Mielno noclegi z basenem nad morzem może zapewniać w tak szerokim zakresie. Od obiektów wysoce ekskluzywnych, przez rodzinne przedsiębiorstwa z dłuższymi bądź krótszymi tradycjami, aż po kwatery w domach gościnnych. Wprawdzie basen ogrodowy nie ma nic wspólnego z aquaparkiem czy termami, ale podstawowe założenia wodnego relaksu spełni.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

MaThek 21.02.2018 15:11

W czasach szkolnych - dawno temu, choć już w XXI wieku - pojechaliśmy z klasą do Mielna na wycieczkę. W terminie majowym, do ośrodka wypoczynkowego o nazwie Krokus albo jakoś podobnie. Wtedy noclegi z basenem rzeczywiście okazałyby się niezwykle praktyczne. Było sporo obiektów sportowych dookoła, ale jakakolwiek kąpiel pozostawała poza zasięgiem. Bałtyk zbyt zimny (dla nauczycieli, obawiających się odpowiedzialności w razie jakiegoś wypadku), a i wtedy żadnego ogólnodostępnego basenu nie było wystarczająco blisko.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Mielnie

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Mielna. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek %region_grupa_m%. Tanie noclegi w Mielnie na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i miast Polski, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Mielna. W 2020 roku Mielnu nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi %region_grupa_m% po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Mielnie domkach letniskowych. Lubisz miast Polski i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Mielno i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli %region_grupa_m% potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Mielnem apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Mielnie (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy