Łukęcin - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Łukęcin to kameralny kurort nad morzem, w którym można znaleźć obiekty noclegowe z basenami. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą turystyczną miejscowości w tym zakresie. W tekście podamy kilka konkretnych przykładów, gdzie warto pytać o noclegi z basenem w Łukęcinie nad morzem. Oczywiście trzeba przy tym wziąć poprawkę na charakter niewielkie przecież letniska.

Innymi słowy: nie należy się spodziewać, że wybierając się Łukęcina na wczasy pod ręką będzie pełen wszelkich atrakcji aquapark. Luksusowe hotele z dużymi parkami wodnymi to domena zupełnie innych miejscowości - choć trzeba tu wspomnieć, że w sąsiednim Pobierowie ma ruszyć budowa największego hotelu w Polsce. To jednak sprawa kilku ładnych lat. Przegląd aktualnych ofert noclegów z basenem z Łukęcina pozwala z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, iż na tym akurat odcinku wybrzeża pozostaje liczyć na baseny odkryte. Czy to wybudowane na stałe, czy to dmuchane niecki ustawiane gdzieś w ogrodzie przy prywatnej kwaterze albo gdzieś na terenach zielonych należących do danego obiektu.

Modelowy przykład takiego właśnie rozwiązania sprawy noclegu z basenem nad morzem w Łukęcinie stanowią Apartamenty Blue Mare. Ośrodek posiada m.in. parking dla gości, plac zabaw dla dzieci, specjalne miejsce na grilla i ognisko, parę boisk sportowych oraz basen pod chmurką. Łączy on w sobie dwa brodziki dla dzieci ze strefą pływacką - 16 metrów długości to wprawdzie jeszcze nie pełnoprawny basen sportowy, ale do rekreacji nada się wyśmienicie. Pozostaje tylko dodać, że apartamenty prezentują całkiem niezłe standardy. Biorąc pokój z pełnym wyposażeniem w Apartamentach Blue Mare, turyści zapewniają sobie bardzo wysoki komfort.

Łukęcin noclegi z basenem nad morzem oferuje także w nieco innych kategoriach obiektów turystycznych. Warto tutaj wyróżnić Ośrodek Wczasowy Wrzos, dysponujący własną strefą SPA. Wprawdzie menu zabiegów do najbardziej rozbudowanych nie należy, ale odnowa biologiczna to zawsze udogodnienie nie do pogardzenia. Obiekt w typie pensjonatu dysponuje paroma specjalistycznymi urządzeniami, a do tego dochodzą wanny z hydromasażem, sauny i łaźnia parowa oraz dobrze wyposażona siłownia. Odkryty, kilkunastometrowy basen to taka wisienka na torcie.

Pozostaje jeszcze wspomnieć o przenośnych basenach ogrodowych - takim wyposażeniem kuszą m.in. domki letniskowe Pod Paulinami. Popływać nie bardzo się da, ale pobawić z małymi dziećmi albo popluskać wieczorem jak najbardziej. Jak się okazuje, Łukęcin daje parę konkretnych, godnych poważnego rozważenia możliwości dla turystów zainteresowanych noclegami z basenem nad morzem.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 16.02.2018 11:33

Osobiście uważam, że kwestia reklamowania udogodnień w ośrodkach wypoczynkowych powinna być jakoś prawnie lepiej uregulowana. Baseny są tutaj świetnym przykładem. Czyta sobie biedny turysta ogłoszenia, widzi "noclegi z basenem nad morzem", rezerwuje, pakuje się i jedzie do tego Łukęcina albo innej wiochy... a na miejscu okazuje się że cały ten basen to zwykły dmuchaniec, w którym z trudem mieszczą się dwie osoby. A potem gospodarz wykpi się stwierdzeniem, że "to nie była oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego" albo innym, równie bezczelnym tekstem.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Łukęcinie

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Łukęcina. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Łukęcinie na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Łukęcina. W 2020 roku Łukęcinowi nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Łukęcinie domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Łukęcin i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Łukęcinem apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Łukęcinie (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy