Łazy - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Oceniając powierzchownie wydaje się, że ofertę noclegów z basenem nad morzem Łazy akurat mają bardzo skromną. Jeśli jakąkolwiek w ogóle, w końcu czego spodziewać się po małej wsi letniskowej na uboczu, z dala od głównych arterii komunikacyjnych? Tymczasem propozycje noclegów z basenem z Łazów spokojnie mogłyby rywalizować o czołowe miejsce w ogólnokrajowym rankingu, gdyby ktoś postanowił rzetelnie porównać kurorty z polskiego wybrzeża.

Największa w tym zasługa dużego kompleksu wypoczynkowego Holiday Camping Resort. Ośrodek posiada pełen atrakcji aquapark na świeżym powietrzu, dla gości z wykupionymi noclegami z basenem nad morzem w Łazach dostępny bez dodatkowych opłat. Dwa spore baseny - jeden rekreacyjny, drugi to duży plac wodnych zabaw - podgrzewana woda, zakręcone zjeżdżalnie, dekoracje, muzyka, kilka wanien jacuzzi, przeciwprąd, sauny, hydromasaże, mini-SPA… Park wodny znajduje się na środku dużego terenu, turyści mogą korzystać nie tylko z basenu, ale też siłowni zewnętrznych, barów, restauracji, wypożyczalni quadów i rowerów. W zakresie usług noclegowych obiekt dysponuje niemal setką domków letniskowych (w sześciu różnych standardach) oraz komfortowymi pokojami w eleganckim pensjonacie.

To byłoby coś w rodzaju perły w koronie Łazów z dziedziny noclegów z basenem nad morzem. Jednak różnorodnych opcji jest w tym kurorcie zdecydowanie więcej. Na przykład Ośrodek Rodzinny Fresko, zlokalizowany na działce o powierzchni hektara w odległości ok. 400 metrów od plaży. W obiektach noclegowych również dominują domki letniskowe (drewniane), ale są też kwatery i pokoje w domu gościnnym. A zgodnie z terminologią stosowaną przez samych gospodarzy ośrodka: jednopokojowe apartamenty. Co do basenu, goście dostają do wyłącznej dyspozycji odkryty basen kąpielowy z dziecięcym brodzikiem, z wodą ogrzewaną solarem. Na dokładkę jeszcze duży plac zabaw dla maluchów i pełnowymiarowe boiska sportowe do siatkówki oraz ziemnego tenisa.

Podobną poniekąd charakterystykę będzie miał nocleg z basenem w Łazach oferowany przez Ośrodek Wypoczynkowy EGM Łazy. Duża posesja (1,45 ha), mnóstwo atrakcji dla zwolenników aktywnego wypoczynku - na czele z basenem na otwartym powietrzu, podzielonym na część pływacko-rekreacyjną oraz nieckę dla dzieci. Co do kwaterunku, obiekt dysponuje pokojami gościnnymi w kilku nieznacznie odmiennych standardach oraz siedmioma domkami letniskowymi (w typie campingowym). Dodając do tego stołówkę z domowym jedzeniem, można się poczuć bardzo komfortowo - za umiarkowaną w porównaniu z wieloma innymi obiektami noclegowymi cenę.

Jak widać po wymienionych wyżej ośrodkach turystycznych, Łazy noclegi z basenem nad morzem mają mocno rozbudowane. A przecież kąpieliska na świeżym powietrzu to jeszcze nie wszystko. Przecież do tej kategorii łapią się również miejscowe hotele nad morzem, które swoim gościom zapewniają jacuzzi, sauny, zabiegi SPA & Wellness… Do wyboru, do koloru.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 22.02.2018 10:29

Osobiście bardziej cenię Łazy za kameralną, zaciszną atmosferę niż pełne atrakcji parki wodne. Na plażach zwykle jest sporo wolnej przestrzeni, nawet w środku sezonu wakacyjnego. A jak ktoś wykupi sobie nocleg z basenem i ma zamiar spędzić wczasy na kąpielisku, to na spokój nie ma co liczyć. Ale dla dzieci to pewnie wielka frajda.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Łazach

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Łaz. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad jeziorem. Tanie noclegi w Łazach na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i jezior, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Łaz. W 2020 roku Łazom nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad jeziorem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Łazach domkach letniskowych. Lubisz jezior i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Łazy i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad jeziorem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Łazami apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Łazach (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy