Paintball w Krakowie

(7)
4.9 km od centrum

Kompleksowo przystosowany teren do gry w paintball i laser tag. CQB Combo Arena w Krakowie to 4000 m² pola bitwy, z czego ok. 2500 m² zajmuje duża hala z wieloma pomieszczeniami. Różne osłony i przeszkody mają ogromne znaczenie dla przebiegu walki, która może się toczyć według wielu scenariuszy i zasad. Na szczególną uwagę w wariancie paintballowym zasługuje amunicja type Reball, zastępująca kulki z farbą.

12.6 km od centrum

Systematycznie rozwijany ośrodek paintballowy z Prus pod Krakowem. Głównym wyróżnikiem Active Paintball jest 48-arowe pole - na leśnym terenie, upstrzone naturalnymi i sztucznymi przeszkodami. Kolorową zabawę w wojnę może tutaj uskuteczniać od 6 do 18 osób jednocześnie. Rzecz jasna uczestnicy mają do wyboru wiele urozmaiconych wariantów rozgrywki. Idealnie na jakąkolwiek imprezę w większym gronie.

3.8 km od centrum

Fachowo przygotowane pole bitwy na kulki z farbą, położone tuż przy Lesie Wolskim. Wprawdzie Paintball Center w Krakowie znajduje się na otwartym, bezdrzewnym terenie, ale liczne i rozmaite, sztuczne przeszkody zdecydowanie wzbogacają potyczki oraz jej taktyczny aspekt. Organizator oferuje kilka odmiennych scenariuszy rozgrywki, zapewnia też wszystkim uczestnikom potrzebny sprzęt, ochraniacze i szkolenia.

3.9 km od centrum

Wzuć ochraniacze, założyć maski na oczy, chwycić markery w dłoń i hajda na wroga! Bawi się tak coraz więcej osób. Pole paintballowe Safewar pozwala rozgrywać 3 podstawowe scenariusze zaciętych potyczek. Arena do wojny na kolorowe kulki ma ok. dwóch hektarów. Została tak zaprojektowana i najeżona przeszkodami, by zapewnić jak najlepsze wrażenia z batalii.

3.9 km od centrum

Strzelanie do siebie kulkami z farbą stało się już popularną rozrywką, ma też spory potencjał sportowy. Compass dysponuje własnym, profesjonalnie przygotowanym polem do gry - w pobliskim lesie, ze zmyślnie ukształtowanym dzięki okopom, płotkom i innym przeszkodom terenem. Przed bitwą uczestnicy przechodzą stosowne szkolenie i otrzymują kompletne wyposażenie.

2.3 km od centrum

Ośrodek zapewniający buchającą adrenaliną i testosteronem rozrywkę. Stworzoną dla tych, których niezmiennie kręci zabawa w wojnę. Centrum paintballowe posiada kompletny sprzęt do obu odmian gry - tradycyjnej na kulki z farbą i nowoczesnej na laserowe markery. Do wyboru szereg wariantów walk na otwartym terenie lub wewnątrz specjalnej hali o powierzchni 3000 m².

7.6 km od centrum

Zabójcza rozrywka, przy odpowiednim nastawieniu i odrobinie wyobraźni pozwalająca toczyć prawdziwie epickie bitwy. Paintball, poza celnym okiem, wymaga też umiejętnego poruszania się i zespołowej współpracy. Pełne wymyślnych przeszkód terenowych poligony “Asasynów”, pozwalające na grę 120 osobom oraz dzieciom, działają obok toru kajakowego OSiR Kolna.

Nasi partnerzy