Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO

INTERAKTYWNA WYSTAWA MODELI Z KLOCKÓW - KARPACZ

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy modeli zbudowanych z klocków LEGO®. Jest to stacjonarna wystawa modeli, makiet i budowli z klocków. Zajmuje ona powierzchnię 170 m2 i mieści się w samym centrum Karpacza, przy ul. Konstytucji 3 Maja 24. Łagodny podjazd dla wózków sprawia, że wystawa jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi.


Interaktywne modele zbudowane z klocków LEGO uruchamiane przyciskiem lub reagujące na ruch. zdobi gra świateł i muzyki. Po obejrzeniu całej ekspozycji, każdy może sam pobawić się w konstruktora i zbudować dowolne projekty z dostępnych klocków. Przy wystawie funkcjonuje również dobrze zaopatrzony sklep z klockami LEGO a kupiony zestaw klocków będzie świetną pamiątką z Karpacza - bo Klocki LEGO są super !!! Budujmy i bawmy się klockami LEGO®.

Odwiedzając Karpacz koniecznie trzeba odwiedzić tę wystawę. To wspaniała atrakcja dla dzieci dla dorosłych - dla całych rodzin.

Przyjdź i przekonaj się Zapraszamy :)


Wystawa czynna jest przez cały tydzień, od godziny 10:00 do 18:00

(wakacje i ferie do 20:00).

www.wystawaklockow.karpacz.pl

kontakt@wystawaklockow.karpacz.pl

Tel. 600-030-134 i 504-231-017LEGO®, LOGO LEGO® SĄ ZNAKAMI TOWAROWYMI GRUPY LEGO. © 2018 THE LEGO GROUP.

NINIEJSZA STRONA NIE JEST SPONSOROWANA, AUTORYZOWANA ANI WSPIERANA PRZEZ GRUPĘ LEGO.

Edyta Edyta
1.09.2015 12:42

Wystawa Lego Karpacz? Dzieci na pewno nie będą się nudzić i niektórych dorosłych zaskoczy to, co można zrobić z Klocków Lego!

Ewa Ewa
31.08.2015 12:03

Wystawa Klocków Lego Karpacz - fajna zabawa i powrót do dzieciństwa. Dla dzieci świetny pomysł. Dobra lokalizacja.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

  • Ulgowy: 8 zł,
  • Normalny: 12 zł,
  • Bilet Rodzinny 2+1: 30zł
  • Bilet rodzinny 2+2: 36zł
  • Bilet rodzinny 2+3: 42zł
  • Grupa dzieci: 7 zł,
  • Grupa dorosłych: 10 zł,
  • Dzieci do lat 3: wstęp bezpłatny.

Wspaniała zabawa dla każdego dziecka - niezależnie od wieku. Pierwsza w Polsce ekspozycja wykonanych z kultowych klocków LEGO, budowli i konstrukcji, również ruchomych. Na zwiedzających czekają zarówno uniwersalne scenki (piraci, kolejki, fabryka, Święty Mikołaj), jak i modele prawdziwych obiektów i związanych z regionem postaci, m.in. Świątyni Wang czy Ducha Gór.

Komentarze (4)

Ewa Ewa 31.08.2015 12:01

Wystawa Klocków Lego w Karpaczu to doskonała atrakcja dla dzieci. Choć dorośli też dobrze się bawią. Na mnie wrażenie zrobił Kościółek Wang, dzieci były z kolei pod wrażeniem statków i pociągów. Tak czy inaczej każdy się uśmiechnie. Imponujące są też rozmiary i precyzja konstrukcji.

Edyta Edyta 1.09.2015 12:36

Fajnie, że Interaktywna Wystawa Klocków Lego w Karpaczu to nie tylko konstrukcje, które można zobaczyć w każdym mieście, ale i takie, które są związane z Regionem. Mogą być wstępem i zachętą dla dzieci do odwiedzenia przedstawionych miejsc z rodzicami :) Polecam.

Edyta Edyta 1.09.2015 12:42

Fajnie, że Interaktywna Wystawa Klocków Lego w Karpaczu to nie tylko konstrukcje, które można zobaczyć w każdym mieście, ale i takie, które są związane z Regionem. Mogą być wstępem i zachętą dla dzieci do odwiedzenia przedstawionych miejsc z rodzicami :) Polecam.

Anonim 19.08.2019 14:55

Mój syn Lego uwielbia więc wystawa w Karpaczu będzie naszym numerem jeden na wakacjach za tydzień, obyśmy się nie zawiedli.

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy