Jurata - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Niezbadane są gusta turystów odwiedzających Juratę - mogłoby się wydawać, że obiekty proponujące noclegi z basenem w cenie mocno chybiły z inwestowaniem w wodną rekreację. W końcu nad morzem są i fantastyczne plaże, i świetnie zorganizowane kąpieliska, i korzystny dla zdrowia klimat. Okazuje się jednak, że tego rodzaju atrakcja cieszą się sporym powodzeniem wśród wczasowiczów, zwłaszcza w wydaniu prawdziwego SPA & Wellness. A jako że Jurata jest ekskluzywnym kurortem, komfortowe noclegi nad morzem z basenami charakteryzują się najwyższą jakością.

Trudno żeby było inaczej, skoro w całej miejscowości dominują przepych, luksusy i prestiż. Cóż, prezydencka rezydencja w bliskim sąsiedztwie robi odczuwalną - zwłaszcza w portfelach - różnicę. W noclegach z basenem w Juracie jedni widzą fanaberię bogaczy, inni natomiast odprężenie i regenerację w Spa na najlepszym, wartym każdych pieniędzy poziomie. Naturalnie prym w tej dziedzinie wiodą obiekty czterogwiazdkowe, śrubujące standardy do maksimum. Pierwsze skojarzenie: hotele nad morzem, zresztą jak najbardziej słuszne. Takie ośrodki wypoczynkowe jak czterogwiazdkowy Hotel Bryza Resort & SPA podchodzą do tematu w sposób niezwykle kompleksowy. Można zacząć poważnie się zastanawiać, co tu jest dodatkiem, a co podstawą funkcjonowania obiektu: luksusowe pokoje i apartamenty czy jednak bogate zaplecze rekreacyjne.

Oczywiście takie rarytasy mają swoją, cokolwiek wysoką cenę. W poszukiwaniu w miarę tanich noclegów z basenem nad morzem w Juracie trzeba albo udać się do hoteli z nieco niższej półki - tutaj wyróżnia się Morskie Oko ze swoim Kompleksem Tropicana - albo ośrodków wypoczynkowych z zupełnie innych kategorii. Szeroki zakres usług hotelarskich charakteryzuje chociażby OW Kaper. Poza dużym budynkiem hotelowym, gdzie na gości czekają wygodne pokoje i klasowe apartamenty, obiekt posiada duże domki letniskowe. A to przecież to tylko wycinek bazy noclegowej w całej miejscowości.

Jest przecież jeszcze mnóstwo innych miejsc, w których Jurata noclegi z basenem zapewnia. W takiej czy innej formie. Przecież należy jeszcze wspomnieć o basenach ogrodowych - niewielkich wprawdzie, ale zapewniających niezłe warunki do wypoczynku. Takimi udogodnieniami może się pochwalić coraz więcej rodzinnych pensjonatów, na polach namiotowych i kempingowych mają sporo zielonych terenów, a nawet osoby prywatne niejednokrotnie budują baseny - z kolei na wakacje udostępniają kwatery nad morzem dla przyjezdnych turystów.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

MaThek 28.02.2018 15:46

Ciekawe, czy jak prezydent wyjeżdża sobie na wczasy do Juraty ma do swojej wyłącznej dyspozycji jakiś duży basen na terenie państwowej rezydencji? Bo podejrzewam, że gdyby cały ten obiekt udostępnić zwykłym turystom - trochę na podobnej zasadzie co pałacyk w Wiśle - rezerwacji noclegów z basenem należałoby dokonywać z wyprzedzeniem wynoszącym przynajmniej 10 miesięcy. A nawet i rok przed planowanym terminem pobytu.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Juracie

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Juraty. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Juracie na sezon turystyczny 2019. Poznaj malowniczy kurort w woj. pomorskim i Półwyspu Helskiego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Juraty. W 2019 roku Juracie nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Juracie domkach letniskowych. Lubisz Półwyspu Helskiego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Jurata i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Juratą apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Juracie (woj. pomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy