Jastarnia - noclegi niedaleko plaży. Pokoje, apartamenty, pensjonaty przy morzu

Krótki przegląd obiektów noclegowych blisko plaży, jakie czekają na wszystkich turystów odwiedzających Jastarnię. Czyli de facto wszystkich, gdyż w tym akurat kurorcie w zasadzie każdy ośrodek wypoczynkowy - od pól kempingowych na obrzeżach po hotele w sercu miasteczka - znajduje się w zasadzie przy morzu. Maksymalnie 800 metrów od kąpieliska to dla większości wczasowiczów żadna odległość.

Tak dla przypomnienia podstawowych faktów: Jastarnia leży na Półwyspie Helskim, piaszczyste plaże znajdują się na północnych brzegach, natomiast w południowej części dominują przystanie i szkółki szeroko pojmowanego surfingu - choć kilka bardziej piaszczystych, dobrych na kąpiele słoneczne i morskie fragmentów brzegu też się znajdzie. Dlatego noclegi blisko morza w Jastarni stanowią praktycznie 100% lokalnej bazy turystyczno-hotelarskiej. Nieco inną już kwestią będzie dostępność takich wolnych pokoi przy plaży na sezon wakacyjny. Rzecz jasna im bliżej lata, tym trudniejsze staje się zarezerwowanie atrakcyjnej miejscówki w przystępnej cenie. Dlatego też za bukowanie noclegów w Jastarni nad morzem lepiej zabrać się przynajmniej kilka miesięcy wcześniej.

Dla turystów wymagających wszystkiego, co tylko najlepsze, najbardziej odpowiednimi opcjami związanymi z Jastarnią będą luksusowe hotele i apartamentowce. Takie jak czterogwiazdkowy SPA & Family Dom Zdrojowy, położony jakieś 40 metrów od plaży. Doskonałe warunki pobytu, świetne widoki z okien i tarasów, eleganckie wnętrza pokoi oraz apartamentów blisko morza, klasowa restauracja, zaplecze konferencyjne, własny basen, wreszcie rozbudowana strefa rekreacyjna z bogatą ofertą zabiegów SPA & Wellness. W takim otoczeniu idzie zapomnieć, że do Jastarni przyjechało się nad morze, a nie do hotelu.

Tego rodzaju roztargnienie raczej nie grozi tym, którzy odpoczywają na półwyspie dla plaż i szukają jak najtańszych opcji na noclegi blisko plaży. W tej dziedzinie bardzo dobrym wyborem w Jastarni będą domki letniskowe. Na przykład na Campingu 110, gdzie drewniane letniaki mają sporo rzeczy na standardowym wyposażeniu, posiadają system ocieplania, a jeden domek letniskowy jest nawet piętrowy. A wszystko zaledwie 50 metrów od brzegu. Równie ciekawie przedstawiają się propozycje kwater u prywatnych osób. Jeśli trafi się na odpowiednich gospodarzy, można się poczuć przytulnie jak u rodziny albo dalszych krewnych. Bardzo dobre opinie zbierają chociażby Pokoje Gościnne Aurelia. Obierając Jastarnię za cel wakacyjnych wojaży warto się również zainteresować miejscowymi pensjonatami przy morzu. Generalnie standardy wyższe niż w kwaterach, a ceny odczuwalnie niższe od hoteli. Wydaje się, że pokoje i apartamenty w pensjonacie mikroKlimat bardzo dobrze spełniają takowe założenia.

Jastarnia noclegi przy plaży zapewnia niezwykle licznie oraz w sposób na tyle zróżnicowany, żeby praktycznie każdy turysta mógł znaleźć interesującą propozycję w sam raz dla siebie i swojej rodziny. Tak, aby komfortowo wypocząć, a jednocześnie nie wydać zbyt wiele, krótko mówiąc: mieć poczucie dobrze zainwestowanych w relaks nad morzem pieniędzy.

Polecamy również:

Komentarze (1)

Anonim 6.02.2018 10:02

Osobiście w Jastarni nigdy nie byłem dłużej niż przejazdem, kiedy wybierałem się na zwiedzanie fokarium i drugowojennych muzeów, rozsianych po całym Helu. I po tym, co te 2-3 razy zobaczyłem i przeżyłem, raczej się tam nie wybiorę. Przynajmniej nie na wakacje. Tłumy ludzi, wieczorami na uliczkach i w lokalach ścisk nie do opisania - dobrze chociaż, że plaże rozległe i szerokie - a jedyna droga dojazdowa wiecznie zakorkowana co najmniej od Władysławowa. Dlatego gdyby ktoś rezerwował sobie nocleg niedaleko morza, to jako środek lokomocji w drodze na Jastarnię wysoce zalecałbym jakiś pociąg.

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Jastarni

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Jastarni. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Jastarni na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. pomorskim i Pomorza Środkowego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Jastarni. W 2020 roku Jastarni nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Jastarni domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Środkowego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Jastarnia i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Jastarnią apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Jastarni (woj. pomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy