Grzybowo - noclegi niedaleko morza. Pokoje, pensjonaty, apartamenty przy plaży

Mini-poradnik turystyczny, pokazujący na jak urozmaicone noclegi blisko morza mogą liczyć wczasowicze wybierający się do Grzybowa. Tak na wakacje, jak i przy innej okazji. Naturalnie ośrodki wypoczynkowe tuż przy plażach są najmocniej poszukiwane przez wczasowiczów - ale i w związku z tym o wolne pokoje w tak atrakcyjnie położonych miejscówkach jest znacznie trudniej.

Dlatego jeśli komuś naprawdę mocno zależy na tym, żeby spędzając wakacyjny turnus w Grzybowie mieć naprawdę niedaleko do morza, powinien już teraz śledzić ogłoszenia na portalach turystycznych. Wyprzedanie pełnego obłożenia na lato już w pierwszym kwartale dla niektórych obiektów noclegowych blisko plaży stanowi w zasadzie normę. Z pewnością taką komfortową sytuację niejednokrotnie mieli już w pensjonacie Valor, położonym niecałe 250 metrów od brzegu. Tym bardziej dotyczy to ośrodka Posejdon, w którym kwatery przy morzu znajdują się w odległości mniej więcej 120 metrów od terenu obiektu.

W tym miejscu należałoby przypomnieć o specyfice, jaką charakteryzują się proponowane przez Grzybowo noclegi przy plaży. Zabudowa miejscowości generalnie znajduje się troszkę dalej od brzegu, niż ma to miejsce w niektórych innych kurortach na polskim wybrzeżu - ale są też miasteczka nad morzem w jeszcze większej odległości od kąpielisk. Z powyższego względu pozwoliliśmy sobie przyjąć takie założenie, iż w przypadku Grzybowa noclegi blisko morza oznaczają ok. kilometr do strefy brzegowej. Ów warunek spełnia co najmniej kilkadziesiąt różnych obiektów, m.in. “Hexagon” - jeden z grzybowskich hoteli, o całkiem niezłych standardach (i stosownie do nich wysokich cenach). Nieco tańszą, aczkolwiek wciąż ponadprzeciętną alternatywą będzie Centrum Wypoczynku Victoria SPA. Interesującą opcją dla wymagających powinny być także apartamenty w Rezydencji Kwiatano.

Na wyliczanie wszystkich opcji w Grzybowie, potencjalnie ciekawych dla turystów oczekujących miejsc blisko plaży, nie ma miejsca ani czasu. Lepiej przejść od razu do przeglądania i porównywania konkretnych ofert - czegóż tam nie ma! Malownicze domki letniskowe, luksusowe hotele, przytulne pokoje w prywatnych domach gościnnych, centra SPA & Wellness… Wprawdzie Grzybowo ma stosunkowo niewiele obiektów noclegowych zaraz przy morzu, to wystarczająco dużo ośrodków leży całkiem niedaleko plaży. Akurat na tyle, aby miejscowość dysponowała naprawdę kompleksową ofertą turystyczną.

Polecamy również:

Komentarze (1)

Anonim 29.01.2018 14:17

Do Grzybowa mam wybitnie ambiwalentny stosunek. Z jednej strony całkiem urocze miasteczko, w sezonie wakacyjnym nawet sporo ciekawych lokali, żeby wyskoczyć gdzieś wieczorem. Z drugiej jednak, mój jedyny pobyt w Grzybowie to dwa bite tygodnie dwukilometrowych spacerów na plażę dzień w dzień, w pełnym słońcu, nieznośnym upale oraz ciężkim naręczem plażowych gadżetów na plecach. I w obu rękach. Cóż, kiedy internet był trudniej dostępny, trzeba było lepiej pytać o konkretne odległości, zamiast ślepo w wierzyć w zapewnienia z rodzaju "Jesteśmy niedaleko morza, praktycznie pod samą plażą!" - ktoś się w ogóle reklamuje inaczej?

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Grzybowie

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Grzybowa. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad jeziorem. Tanie noclegi w Grzybowie na sezon turystyczny 2018. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i jezior, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Grzybowa. W 2018 roku Grzybowu nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad jeziorem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Grzybowie domkach letniskowych. Lubisz jezior i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Grzybowo i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad jeziorem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Grzybowem apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Grzybowie (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy