Gąski - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Znalezienie w Gąskach noclegów z basenem nad morzem tylko pozornie przypomina szukanie igły w stogu siana. Wprawdzie letniskowa miejscowość w zachodniopomorskiem cechuje się wysoce kameralną atmosferą, to turyści mogą tutaj liczyć na coraz więcej przyjemnych udogodnień. Nawet jeśli noclegi z basenem w Gąskach stanowią obecnie mniejszość, to dostępne już teraz oferty zapowiadają świetny relaks.

Oczywiście trzeba w tym wszystkim zachować odpowiednie proporcje, wyczucie skali. Gąski mają bazę turystyczno-noclegową o określonym profilu, próżno tutaj szukać dużych hoteli z własnymi aquaparkami, ukierunkowanymi na luksus i kuszącymi bogatą ofertą zabiegów SPA & Wellness. O wiele łatwiej o jakiś pensjonat albo kwaterę prywatną z basenem ogrodowym - czy to wykopane niecki, czy też nadmuchiwane baseny-banie. Przykład takiego noclegu z basen z Gąsek daje pensjonat Villa Amelia (mniejsza już o szczegółowe wymogi kategoryzacji obiektów hotelarskich). Dla nas najistotniejszy jest fakt, że ośrodek posiada odkryty basen z podgrzewaną wodą. Do rekreacyjnego pluskania się, być może też nauki pływania a przede wszystkim: ochłody w upalne, letnie dni.

Nieco inny charakter mają noclegi z basenem w Gąskach nad morzem oferowane przez Villę Amber. Otóż pensjonat “Bursztynowa Willa” posiada szczególne mini-SPA, bazujące na tzw. ruskiej bani. To specyficzna sauna, a na dokładkę jest jeszcze osobna balia z podgrzewaną wodą. Coś w rodzaju drewnianego jacuzzi. W kwestii kwater oferowanych turystom, ośrodek daje kilka rozmaitych opcji do wyboru. Villa Amber posiada klasyczne pokoje gościnne w trzech wariantach oraz dwa typy domków letniskowych. A wszystko otwarte przez cały, okrąglutki rok.

Z kolei ośrodek Włóczęga proponuje cokolwiek minimalistyczną odsłonę noclegów z basenem w Gąskach. Teren obiektu z pokojami gościnnymi i apartamentami w głównym budynku oraz sześcioma domkami letniskowymi uzupełnia ogród o dużej powierzchni. Znalazło się miejsce i na plac zabaw dla dzieci, i na zakątek grillowy, i na rozłożenie okrągłego, stelażowego basenu. O pływaniu nie ma co myśleć, ale już spokojnym wypoczynku pod chmurką - jak najbardziej tak.

Gąski noclegi z basenem nad morzem w swojej bazie hotelarsko-turystycznej jak najbardziej posiadają. Powyższe przykłady są tego najdobitniejszym dowodem. Wprawdzie niektóre z typowych dla takich ośrodków wygód są jeszcze niedostępne, ale to pewnie tylko kwestia czasu. Kiedy do komfortowych pokoi czy nowoczesnych domków letniskowych dochodzą kolejne atrakcje, łatwiej o pozyskanie zadowolonych klientów. Dlatego można w ciemno zakładać, że w Gąskach będą pojawiać się kolejne baseny.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 21.02.2018 10:19

Tak się czasami zastanawiam - po co komu basen ogrodowy, skoro do Gąsek i tak przyjeżdża się nad morze. I to w jakichś 95% przypadków na lato, kiedy te wszystkie systemy podgrzewania wody są zwyczajnie niepotrzebne (przynajmniej w teorii, bo z polską pogodą różnie bywa). Jacuzzi albo taką ruską banię rozumiem - relaks, masażyk, jakieś winko wieczorkiem. Ale taki sztuczny basen, z którego w warunkach domowych i tak najwięcej korzystają dzieci? Tylko jako atrakcja dla maluchów.

Dodaj komentarz

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Gąskach

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Gąsek. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Gąskach na sezon turystyczny 2020. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Gąsek. W 2020 roku Gąskom nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Gąskach domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Gąski i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Gąskami apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Gąskach (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy