Gąski - noclegi przy morzu. Pensjonaty, domki, kwatery niedaleko plaży

Planujecie wakacje nad morzem w Polsce i najmocniej interesują Was noclegi blisko plaży? W takim razie Gąski będą bardzo dobrym wyborem. Zabudowa kurortu zaczyna się tuż przy morzu, niektóre obiekty noclegowe niedaleko plaży znajdują się 30-50 metrów od brzegu w linii prostej. W Gąskach praktycznie na każdym kroku można się natknąć na jakiś apartamentowiec, kemping z domkami letniskowymi czy pokoje gościnne w pensjonacie.

Teoretycznie więc ze znalezieniem wolnego miejsca noclegowego blisko morza nie powinno być najmniejszego problemu. Tylko że jak pokazuje praktyka, takowe atrakcyjne propozycje rozchodzą się na pniu, czasami nawet parę ładnych miesięcy przed faktycznym rozpoczęciem sezonu letniego. Zjawisko to dotyczy nawet Gąsek, więc lepiej nie zwlekać z zarezerwowaniem noclegu przy plaży. Pytanie jeszcze, który konkretnie obiekt wybrać? Dla najbardziej wymagających turystów zapewne najciekawsze będą Apartamenty Nad Morzem. Nazwa może i mało oryginalna, ale za to wyśrubowane standardy i całkiem niedaleko (ok. 150 m) do morza. Tym bardziej, że klasycznych hoteli w Gąskach (jeszcze?) nie wybudowano. Są już za to całkiem eleganckie pensjonaty blisko plaży, dysponujące naprawdę niezłymi wygodami w pokojach i apartamentach. Niezłym przykładem będzie tutaj Albatros.

Natomiast dla osób, które zdecydowanie bardziej cenią sobie rodzinną atmosferę niż zbędne przy morzu luksusy, Gąski mają przede wszystkim kwatery u osób prywatnych oraz domki letniskowe. Z mniej lub bardziej kompleksowym wyposażeniem w ramach dodatku do noclegów. Raczej nie ma co liczyć na wyrafinowane gadżety albo zabiegi spa, ale już dostęp do internetu, aneks kuchenny czy trochę plażowego sprzętu - proszę bardzo. Gdyby potrzebne były konkretne obiekty blisko morza, to warto wymienić “Spokój & Dobro / Slow Life Apartments”. Gustownie, tradycyjnie urządzone pokoje są jedyne w swoim rodzaju - w Gąskach niemal na pewno, a może i w dużo szerszej skali trudno będzie znaleźć coś równie oryginalnego. Z kolei w kategorii domków letniskowych OW Latarnik powinien mieć sporo dobrego do zaoferowania.

Jeśli zatem mowa o noclegach - Gąski mają całkiem dużo ciekawych ośrodków. Nawet jeśli przy plaży ewidentnie brakuje obiektów z tej najwyższej półki, to kameralna atmosfera, cisza oraz spokój mają równie dużo zalet, co blichtr, elegancja i kosmicznie drogie luksusy. A to czy ktoś potrafi docenić tego rodzaju atuty, to już bardzo osobista sprawa i kompletnie insza inszość.

Polecamy również:

Komentarze (1)

Anonim 30.01.2018 12:06

Gąski kojarzę przede wszystkim z latarnią. Tak swoją drogą - orientuje się ktoś, czy ostał się jeszcze oryginalny domek latarnika? Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze kilkanaście - a może już kilkadziesiąt - lat temu stała jakaś taka przybudówka, tyle że przerobiona na szopę na narzędzia. Gdyby tak ktoś przystosował dom przy plaży do funkcji noclegowych, na pewno cieszyłby się ogromnym powodzeniem. Zwłaszcza, gdyby wnętrza urządzić odtwarzając wygląd z przełomu XIX i XX wieku, zachowując specyficzny klimat... Ech, marzenia!

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Gąskach

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Gąsek. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad morzem. Tanie noclegi w Gąskach na sezon turystyczny 2018. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i Pomorza Zachodniego, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Gąsek. W 2018 roku Gąskom nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad morzem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Gąskach domkach letniskowych. Lubisz Pomorza Zachodniego i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Gąski i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad morzem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Gąskami apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Gąskach (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy