Dźwirzyno - noclegi blisko plaży. Domki letniskowe, kwatery, pokoje niedaleko morza

Konkretny przekrój przez obiekty turystyczno-hotelarskie Dźwirzyna, oferujące mniej bądź bardziej komfortowe noclegi przy plaży. Kameralne miasto portowe posiada ok. pięciokilometrową linię brzegową - w sam raz, żeby blisko morza mogło funkcjonować sporo różnych ośrodków wypoczynkowych, dając wczasowiczom bardzo szeroki wybór. Dla każdego znajdzie się coś stosownego do możliwości finansowych i spełniającego osobiste wymagania.

I tak na najwyższej półce przy noclegach niedaleko plaż znajdują się przede wszystkim szykowne, chwalące się wieloma gwiazdkami luksusowe hotele nad morzem. 4 punkty w tej turystycznej skali pomiaru wygód uzyskał “Senator”, z kolei Havet Hotel Resort & Spa otrzymał aż 5 gwiazdek. Oba te obiekty leżą w odległości ok. 150 metrów morza - trzeba jeszcze zaznaczyć, że mają własne zejścia na plażę przy morzu i niemałe tereny wokół głównych budynków. A to przecież tylko drobne udogodnienie w porównaniu z wygodami, jakie czekają jeszcze na gości apartamentów tych akurat hoteli w Dźwirzynie. W takich przypadkach bliskość plaż z pewnością nie będzie decydować o wyborze - na wakacje ceny zaczynają się od 700 złotych za dobę…

Na drugim biegunie przystępności cenowej - jak na warunki oferowane przez Dźwirzyno - będą chociażby takie noclegi blisko morza, jakie zapewniają domki letniskowe Pod Wydmami. Za jedną osobę wychodzi ok. 80 zł dziennie, wnętrza pokoi bardziej przypominają przytulne mieszkania niż surową daczę, a na plażę goście mają w linii prostej jakieś 70 metrów przez zielony las. Na papierze taka oferta relaksu przy morzu przedstawia się niezwykle kusząco. Trzeba się tylko szybko decydować z rezerwacjami, gdyż takie miejscówki z reguły wyprzedają się na pniu, zaraz po “otwarciu sprzedaży” pokoi i łóżek na sezon letni.

Godne polecenia są również prywatne kwatery, oferujące komfortowy pobyt nad morzem oraz prawdziwie rodzinną atmosferę. Warto także zwrócić uwagę na pensjonaty w Dźwirzynie, takie jak “Bursztyn” czy nie grzeszące specjalnie kreatywnym i chwytliwym nazewnictwem “Pokoje Gościnne Przy Plaży”. Odległość od morza? Około 200-250 metrów, a zatem wystarczająco blisko plaży, aby turyści szybko i bez przeszkód docierali tam, gdzie wypoczywa się zdecydowanie najprzyjemniej.

Skoro Dźwirzyno noclegi zapewnia tak odmienne pod wieloma względami, począwszy od wysokości kosztów pobytu a skończywszy na standardach w pokojach i wszelkich atrakcjach dodatkowych dla klientów z pakietami specjalnymi, dobrych propozycji znajdzie się aż nadto.

Polecamy również:

Komentarze (1)

MaThek 29.01.2018 12:51

Pod względem noclegowym Dźwirzyno oferuje chyba dosłownie wszystko, co generalnie branża turystyczna w Polsce wymyśliła. Inna sprawa, że nie miałem okazji rzetelnie przetestować większości z tych ośrodków blisko morza - z pięciogwiazdkowym hotelem na czele - więc trudno mi się jednoznacznie wypowiadać o jakości świadczonych usług hotelarskich. Z Dźwirzynem mam tylko jeden, za to palący problem: na tym odcinku wybrzeża przeważają zimne prądy morskie, nawet latem bywa za zimno na relaksującą kąpiel w Bałtyku. Dla mnie to czynnik niemal dyskwalifikujący, samo opalanie się na plaży to zdecydowanie za mało.

Dodaj komentarz

Pensjonaty, hotele, apartamenty, domki letniskowe w Dźwirzynie

Prezentujemy przekrój przez całą bazę noclegową Dźwirzyna. Propozycje luksusowych hoteli na odpoczynek nad jeziorem. Tanie noclegi w Dźwirzynie na sezon turystyczny 2018. Poznaj malowniczy kurort w woj. zachodniopomorskim i jezior, zatrzymując się przez kilka dni na nocleg w centrum Dźwirzyna. W 2018 roku Dźwirzynu nie zabraknie ani atrakcji, ani tanich miejsc noclegowych w kwaterach i ośrodkach wczasowych z pokojami. Noclegi nad jeziorem po bardzo atrakcyjnych cenach są dostępne w działających w Dźwirzynie domkach letniskowych. Lubisz jezior i szukasz noclegu blisko centrum? Wybierz Dźwirzyno i odpowiedni do wymagań pensjonat. Jeśli nad jeziorem potrzebujesz wygody, zobacz powiązane z Dźwirzynem apartamenty. Relaks w centrum SPA & Wellness przy okazji pobytu w Dźwirzynie (woj. zachodniopomorskie) zapewni odprężenie organizmu i pielęgnację ciała.

Nasi partnerzy