5 interesujących dla dzieci atrakcji z Pobierowa

2. Park Miniatur i Kolejek - Dziwnów

Cieszący się systematycznie rosnącą popularnością rodzinny park rozrywki - regularnie rozbudowywany o nowe atrakcje, na dodatek niestroniący od przemycania pewnych walorów dydaktycznych przy okazji pysznej zabawy. W Parku Miniatur i Kolejek można zobaczyć pieczołowicie odtworzone modele latarni morskich w Polsce - każdy opatrzony interesującymi ciekawostkami. Drugim filarem parku są pociągi: zarówno te z gigantycznej (ponad kilometr zabawkowych torów) makiety, jak też mini-kolejki pasażerskie. Z efektami specjalnymi w postaci gęstej pary z lokomotywy i oprawy dźwiękowej. Dodatkowo pokazy artystyczne, mała kawiarenka z deserami, warsztaty modelarstwa… dzieci mają co robić przez niemal cały dzień, a rodzice trochę pozwiedzają i trochę się zrelaksują.

Komentarze (2)

MaThek 28.03.2018 13:04

Jeszcze w pobliskim Rewalu jest parę ciekawych dla dzieci - przynajmniej w teorii - rzeczy, z Parkiem Wieloryba na czele. A gdyby ktoś nie miał nic przeciwko nieco dłuższej wycieczce, to polecałbym jeszcze Międzyzdroje i Wolin. W pierwszym mieście filmowe muzeum figur woskowych i Planetarium, a w drugim: średniowieczny gród, wszelako będący bardziej parkiem rozrywki.

Anonim 26.04.2019 13:34

Pobierowo i okolice to super miejsce na wakacje z dziećmi, oprócz atrakcji wymienionych tu, w artykule mamy atrakcje z okolicy :)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy